Гостьовий курс з мобільної грамотності «Смартфон для батьків»

«Смартфон для батьків» – це перший онлайн-курс з мобільної грамотності від Київстар, який допоможе усім початківцям стати із смартфоном «на ти», дізнатися про всі його можливості та опанувати базові онлайн-сервіси.

Категорія: Для батьків

Тривалість серії: ~ 5 хвилин

Кількість серій: 10

Партнерський курс

thumb-image-8743

Про що цей освітній серіал

У 10 інтерактивних відео-уроках курсу «Смартфон для батьків» від Київстар ви знайдете покрокову інструкцію від ввімкнення новенького смартфона до налаштування його під себе. А також дізнаєтесь, як встановлювати різні корисні додатки на смартфон, налаштовувати мобільний інтернет, безкоштовно спілкуватися з рідними у найпопулярнішому месенджері, робити відео-дзвінки, слухати музику та захищати свій телефон від вірусів.

Для чого це вам?

Програма курсу

Урок 1 - Знайомство зі смартфоном

Дивитися українською

thumb-image-8765

Про що ця серія

Якщо ви вперше взяли в руки смартфон, цей відео-урок розкаже, що необхідно для старту роботи із новим пристроєм, як обрати SIM-карту правильного розміру, навіщо в смартфоні є місце для другої картки, та як зробити базові налаштування.

Сподобалось?

Щоб переглянути всі серії та отримати сертифікат, необхідно авторизуватися в системі. Не хвилюйтесь, це безкоштовно, просто і швидко.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки