thumb-image-49459

Смартфон для батьків

Як користуватися смартфоном: інтернет, дзвінки, обліковий запис Google, мобільні додатки, безпека, налаштування «під себе» та користь у побуті.

Експерти: Григорій Герман

Вичерпна інструкція по користуванню смартфоном — в освітньому серіалі з мобільної грамотності від Київстар! Станьте зі смартфоном «на ти», дізнайтеся про його можливості та опануйте базові функції.

 

Після перегляду серіалу ви навчитеся вмикати смартфон, налаштовувати його під свої потреби в побуті, встановлювати корисні програми, налаштовувати мобільний інтернет, спілкуватися з рідними в месенджерах і відеодзвінках, слухати музику та захищати свій телефон від вірусів.

 

Смартфон – ваш помічник, не бійтеся його використовувати на повну!

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Цифрові навички
Компетенції:
Основи комп’ютерної грамотності
Навички:

Програма

thumb-image-49477

Розпочати

Урок 1 - Знайомство зі смартфоном

Якщо ви вперше взяли в руки смартфон, цей відео-урок розкаже, що необхідно для старту роботи із новим пристроєм, як обрати SIM-карту правильного розміру, навіщо в смартфоні є місце для другої картки, та як зробити базові налаштування.
thumb-image-49483

Урок 2 - Мобільний інтернет

Якщо ви вже готові зануритися у безмежний світ Інтернету та всіх його можливостей, цей відео-урок покаже, як підключитися до бездротової мережі Wi-Fi, налаштувати мобільний інтернет та дізнатися, скільки мегабайтів вам потрібно на місяць.
thumb-image-49489

Урок 3 - Дзвінки та їх суперздібності

Найважливіша функція смартфона – це зв'язок, тому цей відео-урок розкаже, які переваги смартфон дає для спілкування, як перенести контакти зі старого телефону, як робити безкоштовні відеодзвінки та переписуватися в месенджерах.

Запрошені експерти

thumb-image-49498

Григорій Герман

Український диктор та телеведучий

Вам також може сподобатись