thumb-image-175949

Колорист

Як стати професійним колористом

Експерти: Ольга Ченцова

Зробити ідеальний блонд для брюнетки чи трендовий балаяж? Підібрати найвдаліший відтінок, який підкреслюватиме риси обличчя? Для професійного колориста — це звичайний день. Опануйте основи професії: структуру та будову волосини, базові техніки фарбування та тренди. Можливо, саме ви будете творцем ідеального відтінку? Дізнаємося разом!

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння G.Bar.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Виконання балаяжа, Виконання мелірування, Виконання шатуша, Дезінфекція інструментів стиліста зачісок, Етапи роботи з клієнтом, Етапи роботи колориста з клієнтом, Класифікація та види фарбників волосся, Оснащення робочого місця колориста, Підбір палітр фарб для волосся, Підбір фарб, Робота з інструментами колориста, Робота з кольором, Робота з палітрами фарб, Структура волосини, Техніка нанесення фарби на волосся, Трендове фарбування, Фарбування коренів, Фарбування тон в тон

Професія:
Колорист

Програма

thumb-image-175967

Розпочати

Серія 1. Переваги професії, необхідні навички, заробіток на старті

Чому професія колориста має великий попит серед людей? Історія професії. Шість необхідних навичок для роботи колориста. Як формується заробітна плата.
thumb-image-175973

Серія 2. Колірне коло та види поєднань кольорів

Що таке колір та колірне коло Іттена? Чому в цьому важливо добре розбиратися колористу? Вибір відтінків і створення гармонійних колірних поєднань.
thumb-image-175979

Серія 3. Структура та класифікація типів волосся

Типи та будова волосся. Які унікальні характеристики волосини треба враховувати для досягнення бажаного результату?

Запрошені експерти

thumb-image-175988

Ольга Ченцова

Colourist-hairdresser

Створено за підтримки

thumb-image-175996

G.Bar

Вам також може сподобатись