thumb-image-198103

Хейр-стиліст

Як стати професійним стилістом і зробити кар'єрою любов до зачісок

Експерти: Яна Рудич

Приборкати неслухняне волосся, зробити ідеальну укладку для важливої події, підібрати догляд, який дійсно працюватиме — це точно завдання з зірочкою. Але для стиліста зачісок немає нічого неможливого! Серіал стане чудовим стартом для вашої кар’єри. Почнемо з основ: організація робочого місця, види інструментів, структура волосини та типи волосся. Опануйте накрутки різної складності, укладки та плетіння. І, звісно ж, поділимось секретами комунікації з клієнтом, щоб бути на одній хвилі та втілити в реальність очікуваний результат.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння G.Bar.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової професії, для шукачів нової роботи
Навички:

HARD: Виконання монокосички, Виконання французьких косичок, Використання техніки складних накруток, Використання техніки швидкої укладки волосся, Виявлення проблем шкіри голови та їх причин, Дезінфекція інструментів стиліста зачісок, Догляд за різними типами воллося, Миття голови, Оснащення робочого місця стиліста зачісок, Плетіння з канекалоном, Плетіння на основі резинок, Реконструкція та відновлення, Робота з інструментами стиліста зачісок, Робота з різними типами волосся, Структура волосини, Сушіння волосся, Техніки глибокого зволоження, Укладання волосся

SOFT: Етапи роботи стиліста зачісок з клієнтом

Професія:
Хейр-стиліст

Запрошені експерти

thumb-image-198142

Яна Рудич

Hairdresser

Створено за підтримки

thumb-image-198150

G.Bar

Вам також може сподобатись