thumb-image-129504

Хейр-стиліст

Як стати професійним стилістом і зробити кар'єрою любов до зачісок

Експерти: Яна Рудич

Приборкати неслухняне волосся, зробити ідеальну укладку для важливої події, підібрати догляд, який дійсно працюватиме — це точно завдання з зірочкою. Але для стиліста зачісок немає нічого неможливого! Серіал стане чудовим стартом для вашої кар’єри. Почнемо з основ: організація робочого місця, види інструментів, структура волосини та типи волосся. Опануйте накрутки різної складності, укладки та плетіння. І, звісно ж, поділимось секретами комунікації з клієнтом, щоб бути на одній хвилі та втілити в реальність очікуваний результат.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння G.Bar.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової професії, для шукачів нової роботи
Навички:

HARD: Оснащення робочого місця стиліста зачісок, Дезінфекція інструментів стиліста зачісок, Робота з інструментами стиліста зачісок, Структура волосини, Робота з різними типами волосся, Виявлення проблем шкіри голови та їх причин, Догляд за різними типами воллося, Реконструкція та відновлення, Техніки глибокого зволоження, Укладання волосся, Сушіння волосся, Миття голови, Використання техніки швидкої укладки волосся, Використання техніки складних накруток, Виконання монокосички, Виконання французьких косичок, Плетіння на основі резинок, Плетіння з канекалоном

SOFT: Етапи роботи стиліста зачісок з клієнтом

Професія:
Хейр-стиліст

Запрошені експерти

thumb-image-129543

Яна Рудич

Hairdresser

Створено за підтримки

thumb-image-129551

G.Bar

Вам також може сподобатись