thumb-image-193911

Як побудувати дієву громадську організацію

Від волонтерської ініціативи до сильної організації

Експерти: Наталя Климова, Михайло Жернаков, Яніна Соколова, +6

Зареєструвати організацію — лише перший крок на шляху побудови сталої структури. Наталя Климова разом з лідерами некомерційного сектору розкаже, як перетворити волонтерську ініціативу на сильну та самозарадну організацію.

 

Освітній серіал створено ІСАР Єднання для платформи Дія.Освіта Міністерства цифрової трансформації України в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання в консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) і Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Громадянське суспільство
Для кого:
для молоді, для активних громадян, для дорослих, для освітян
Навички:

HARD: Ефективний менеджмент ОГС, Залучення державних коштів, Отримання статусу неприбутковості, Оцінка організаційного розвитку, Позиціонування ОГС, Публічна звітність, Реєстрація ОГС, Робота з донорами та грантодавцями, Робота з краундфандинговими платформами, Розробка комунікаційної стратегії, Стратегічне планування, Фінансова звітність ОГС, Формування іміджу ОГС

SOFT: Нетворкінг

Програма

thumb-image-193929

Розпочати

Серія 1. Як працює громадський сектор

Що таке громадський сектор. Які є види громадських об'єднань. Які особливості роботи некомерційного сектору в Україні. Запрошений експерт — Михайло Жернаков, співзасновник та голова правління Фундації DEJURE.
thumb-image-193935

Серія 2. Від ініціативної групи до інституції

Чим відрізняється громадська організація від благодійної? Які переваги має офіційна діяльність організації, на відміну від неформального об’єднання громадян. Як зареєструвати офіційно організацію. Запрошена експертка — Яніна Соколова, журналістка, телеведуча, засновниця фонду «Варто жити» та проєкту «Я, Ніна».
thumb-image-193941

Серія 3. Стратегія організації

Чому важливо «розуміти» власну організацію. Які етапи створення стратегії. Місія, візія, цінності. Запрошений експерт — Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій.

Запрошені експерти

thumb-image-193950
Наталя Климова
Проєктна менеджерка Civil Society Home, платформи розвитку громадянського суспільства
thumb-image-193954
Михайло Жернаков
Cпівзасновник та голова правління Фундації DEJURE
thumb-image-193958
Яніна Соколова
Журналістка, телеведуча, засновниця фундації «Варто жити» та проєкту «Я, Ніна»
thumb-image-193962
Євген Глібовицький
Експерт з довготермінових стратегій

Створено за підтримки

thumb-image-193970

USAID

thumb-image-193973

ІСАР Єднання

thumb-image-193976

Civil Society Home

Вам також може сподобатись