thumb-image-629995

Як побудувати дієву громадську організацію

Від волонтерської ініціативи до сильної організації

Експерти: Альона Крицук, Інна Підлуська, Юрій Філюк, +6

Зареєструвати організацію — лише перший крок на шляху побудови сталої структури. Наталя Климова разом з лідерами некомерційного сектору розкаже, як перетворити волонтерську ініціативу на сильну та самозарадну організацію.

 

Освітній серіал створено ІСАР Єднання для платформи Дія.Освіта Міністерства цифрової трансформації України в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання в консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) і Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Громадянське суспільство
Для кого:
для молоді, для активних громадян, для дорослих, для освітян
Навички:

HARD: Реєстрація ОГС, Отримання статусу неприбутковості, Стратегічне планування, Ефективний менеджмент ОГС, Фінансова звітність ОГС, Робота з донорами та грантодавцями, Залучення державних коштів, Робота з краундфандинговими платформами, Публічна звітність, Формування іміджу ОГС, Розробка комунікаційної стратегії, Позиціонування ОГС, Оцінка організаційного розвитку

SOFT: Нетворкінг

Програма

thumb-image-630013

Розпочати

Серія 1. Як працює громадський сектор

Що таке громадський сектор. Які є види громадських об'єднань. Які особливості роботи некомерційного сектору в Україні. Запрошений експерт — Михайло Жернаков, співзасновник та голова правління Фундації DEJURE.
thumb-image-630019

Серія 2. Від ініціативної групи до інституції

Чим відрізняється громадська організація від благодійної? Які переваги має офіційна діяльність організації, на відміну від неформального об’єднання громадян. Як зареєструвати офіційно організацію. Запрошена експертка — Яніна Соколова, журналістка, телеведуча, засновниця фонду «Варто жити» та проєкту «Я, Ніна».
thumb-image-630025

Серія 3. Стратегія організації

Чому важливо «розуміти» власну організацію. Які етапи створення стратегії. Місія, візія, цінності. Запрошений експерт — Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій.

Запрошені експерти

thumb-image-630034
Альона Крицук
Співзасновниця та голова Правління БФ «Сміливі відновлювати»
thumb-image-630038
Інна Підлуська
Заступниця виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження»
thumb-image-630042
Юрій Філюк
Засновник та член Наглядової Ради платформи «Тепле місто»
thumb-image-630046
Килина Бішер
Комунікаційна менеджерка Міністерства цифрової трансформації

Створено за підтримки

thumb-image-630054

USAID

thumb-image-630057

ІСАР Єднання

thumb-image-630060

Civil Society Home