thumb-image-154795

HR-спеціаліст

Як працювати HR-спеціалістом і знаходити найкращі кадри

Експерти: Анастасія Хижняк

Деякі люди все життя шукають Ту Саму Людину. А менеджери з персоналу успішно справляються з цим щодня на своїй роботі! Пройдіть цей освітній серіал, щоб власноруч розібратися, хто ж такі сучасні HR, де знаходити найкращі кадри та як домовлятися з людьми про зручні для всіх умови праці. Після теоретичної частини перевірте свої HR-навички у практичному симуляторі — і ви готові до роботи з найкращими працівниками!

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Jooble.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Визначення портрету робітника, Слідування корпоративній культурі, Оціенка досвіду співробітника, Адаптація нового співробітника, Відстеження життєвого циклу співробітника, Автоматизація роботи HRу, Робота з інструментами для HRу, Аналіз кадрових даних, Типи HR ролей, Особливості HR ролей, Бренд роботодавця, Кроссекторальність HR спеціаліста

SOFT: Емоційний інтелект у менеджменті, Комунікація в менеджменті

Професія:
HR-спеціаліст

Програма

thumb-image-154813

Розпочати

Серія 1. Загальний міф про HR-спеціальність та її роль в організації

У першій серії говоримо про професію HR, її переваги і недоліки. А також з’ясовуємо, що входить до компетенцій фахівця та яку роль він відіграє в організації.
thumb-image-154819

Серія 2. Необхідні навички для роботи в HR

У другій серії говоримо про навички та персональні характеристики, які потрібні у професії HR, а також яким чином спеціалісту розвивати необхідні якості.
thumb-image-154825

Серія 3. Культура та цінності організації – роль HR

У третій серії розберемося, що таке культура організації і якою може бути її типологія, а також поговоримо про цінності та їхній вплив на працівників.

Запрошені експерти

thumb-image-154834

Анастасія Хижняк

Директорка з розвитку людського капіталу в компанії Jooble

Створено за підтримки

thumb-image-154842

Jooble

Вам також може сподобатись