thumb-image-67531

Громада 4.0 — створюємо проєкти цифрової трансформації

Покрокові етапи реалізації проєкту від ідеї до презентації

Експерти: Інга Вишневська, Сергій Карелін, Юрій Грановський

Повномасштабне вторгнення рф тільки загострило потребу цифровізувати більше публічних послуг. Адже онлайн-формат створює можливості дистанційно та швидко вирішувати різні запити громадян і громадянок, захищати персональні дані й формувати мережі для співпраці, інвестицій і підтримки різних сфер. В освітньому серіалі ви розвинете навички й здобудете знання, які зможете застосувати, щоб створити локальне цифрове рішення, наприклад, для швидкої комунікації з мешканцями, і щоб розробити масштабну програму. Прикладами для натхнення в наших серіях будуть реальні кейси цифрової трансформації з різних регіонів України.

 

Освітній серіал створено за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, міжнародною організацією SocialBoost в рамках проєкту «Громада 4.0» за підтримки Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Польщі, Данії та Словенії для платформи Дія.Освіта. Зміст освітнього серіалу є виключною відповідальністю його авторів та не обов’язково відображає позицію Програми «U-LEAD з Європою», Європейського Союзу і його держав-членів Німеччини, Польщі, Данії та Словенії.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Регіональна цифровізація
Для кого:
для держслужбовців, для CDTO, для публічних службовців, для активних громадян
Навички:

Програма

thumb-image-67549

Розпочати

Серія 1. Вступ. Концепція проєкту цифрової трансформації

У вступній серії коротко ознайомимося з концепцією освітнього серіалу й визначимо, для кого він буде корисним. Також розберемося, як підхід дизайн-мислення допомагає досягти успіху в умовах обмежених ресурсів.
thumb-image-67555

Серія 2. Дослідження аудиторії й цілі

Цю серію присвячено роботі з аудиторією свого цифрового рішення. Розглянемо, як визначити ЦА, дослідити її потреби й систематизувати отриманий фідбек. Також пояснимо, як на основі отриманих результатів сформулювати цілі й пріоритети проєкту за методом SMART.
thumb-image-67561

Серія 3. Формування команди

У цій серії визначимо, як зібрати команду, здатну втілити вашу ідею. Розглянемо, як розподіляти ролі й обов’язки відповідно до цілей проєкту. Також поговоримо, як мотивувати команду, зокрема, в умовах кризи, і залучати до неї людей на волонтерських засадах.

Запрошені експерти

thumb-image-67570
Інга Вишневська
Фахівчиня зі стратегічних комунікацій, керівниця платформи WeAreUkraine.info
thumb-image-67574
Сергій Карелін
Експерт з електронної демократії та регіональної цифровізації
thumb-image-67578
Юрій Грановський
Співзасновник і керівник напрямку досліджень в ГО «Агенти змін»

Створено за підтримки

thumb-image-67585

U-LEAD з Європою

Вам також може сподобатись