thumb-image-1091

Дизайнер інтер'єру

Як працювати дизайнером інтер’єру: закони, технічні норми, комп’ютерні програми для роботи

Експерти: Віка Дідич

Створювали дім своєї мрії в the Sims? Інколи хочеться всіх грошей світу, аби зробити капітальний ремонт у помешканні та зробити його зручним, красивим і затишним. Цим і займаються дизайнери інтер’єру, створюючи у спеціальних програмах інтер’єри магазинів, закладів, помешкань. Щоб зробити це правильно, вони вміють спілкуватися із клієнтами, створювати проєкти за технічними нормами, законами архітектури й правилами композиції. Дизайнери створюють стиль інтер’єру, обирають облицювальні матеріали та підлаштовують ідеї під тип приміщення. Зацікавлені робити те саме? Тоді ласкаво просимо до перегляду серіалу!

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння balbek bureau.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: 3D-моделювання об’єкту, Cтворення архітектурної композиції, Аналіз різних типів приміщень, Виконання стандартів ДБНів, Дотримання законів архітектури, Дотримання принципів універсального дизайну, Креслення та проєктування, Підбір кольорів в інтерʼєрі, Підбір матеріалів покриття підлоги, Підбір освітлення, Планування етапів роботи дизайнера інтерʼєрів, Поєднання стилів інтер’єру, Проведення замірів приміщення, Робота з інструментами Google Workspace, Робота з інструментами для управління проєктами, Робота з інструментами керування завданнями проєкту, Робота з інструментами проєктування інтерʼєру, Створення ергономічний простору, Створення мудборду та візуалізацій

SOFT: Комунікація з клієнтом в творчих професіях , Уважність до деталей

Професія:
Дизайнер інтер'єру

Програма

Запрошені експерти

thumb-image-1130

Віка Дідич

Старша архітекторка вalbek bureau

Створено за підтримки

thumb-image-1138

balbek bureau

Вам також може сподобатись