В'язальник

Як опанувати професію в’язальниці

Експерти: Світлана Дзюба

В'язання циклічно повертається в колекції дизайнерів: ажурні літні сарафани, аксесуари з плетеним орнаментом, в'язані принти з картин Марії Примаченко. Хочете дізнатись більше тонкощів професії в'язальників та зануритись у типовий робочий день? Тоді запрошуємо до перегляду цього серіалу! Дізнайтесь про типи в’язальних машин, алгоритм виготовлення плетених виробів, техніки плетіння та кар’єрні перспективи. Можливо, саме в цій професії ви віднайдете себе?

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння RITO.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової професії, для шукачів нової роботи
Професія:
В'язальник

Навички:

Етапи створення вʼязаних виробів
Підбір та робота з нитками
Робота з в'язальними машинами
Робота з різними видами ниток
Техніка безпеки у вʼязальному цеху
Техніки в'язання
Командна робота у виробництві
Уважність до деталей

Програма

Розпочати

У першій серії знайомимося з професією оператора машинної в’язки, говоримо про переваги та недоліки роботи, а також можливості кар’єрного росту.
Друга серія присвячена організації роботи оператора машинної в’язки. У ній говоримо про технічний бік професії, типи в’язальних машин і як із ними працювати.
У третій серії говоримо про шлях речі від дизайнерської ідеї до магазинної полиці – розбираємо алгоритм виготовлення плетених виробів та техніки плетіння.

Запрошені експерти

Світлана Дзюба

Операторка машинної в’язки