Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома

Ви дізнаєтесь, як сплачувати комунальні послуги онлайн — з чого почати та що для цього потрібно. Ініціатива Міністерства цифрової трансформації за підтримки сервісу онлайн-платежів та переказів Portmone.com

Категорія: Для новачків

Тривалість серії: 2-7 хвилин

Кількість серій: 7

Партнерський курс

thumb-image-18492

Про що цей освітній серіал

Оплата комунальних платежів онлайн — це єдиний безпечний для здоров’я варіант оплати під час карантину! Освітній серіал допоможе громадянам, особливо людям поважного віку, навчитися різним способам оплати комунальних платежів, не виходячи з дому. Теми серій охоплюють оплату комунальних платежів: на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжного сервісу, на сайтах банків, у мобільних застосунках банків. Участь в освітньому серіалі взяли заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк і експерт із онлайн-платежів Святослав Комаха.

Для чого це вам?

Програма курсу

Серія 1 - Знайомство

Дивитися українською

thumb-image-18514

Про що ця серія

У багатьох комуналка асоціюється з горами платіжок. Ну, хто не сидів до ночі з калькулятором на кухні, намагаючись звести дебет із кредитом? Хтось боїться нових технологій, а хтось навіть не довіряє їм. Спробуємо розвіяти ці безпідставні страхи та пояснити простою мовою, як можна оплатити комуналку завдяки комп'ютеру або смартфону та Інтернету. Дивіться першу серію - буде цікаво та корисно!

Сподобалось?

Щоб переглянути всі серії та отримати сертифікат, необхідно авторизуватися в системі. Не хвилюйтесь, це безкоштовно, просто і швидко.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки