thumb-image-114522

Оплата комуналки онлайн

Як оплатити комуналку, не виходячи з дому

Експерти:

В освітньому серіалі ви дізнаєтеся, як оплатити комуналку, не виходячи з дому. Оплатити комунальні платежі тепер можна онлайн, заощаджуючи час.

 

Є вдосталь варіантів це зробити, адже зручно сплачувати на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжних сервісів та на сайтах чи у мобільних застосунках банків.

 

Ініціатива Міністерства цифрової трансформації за підтримки сервісу онлайн-платежів та переказів Portmone.com.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Онлайн-сервіси
Компетенції:
Основи комп’ютерної грамотності
Навички:

Програма

thumb-image-114540

Розпочати

Серія 1 - Знайомство

У багатьох комуналка асоціюється з горами платіжок. Ну, хто не сидів до ночі з калькулятором на кухні, намагаючись звести дебет із кредитом? Хтось боїться нових технологій, а хтось навіть не довіряє їм. Спробуємо розвіяти ці безпідставні страхи та пояснити простою мовою, як можна оплатити комуналку завдяки комп'ютеру або смартфону та Інтернету. Дивіться першу серію - буде цікаво та корисно!
thumb-image-114546

Серія 2 - Підготовка до оплати комуналки

Оплата комуналки онлайн, тобто не виходячи з дому, вимагає кількох інструментів: пристрою, з якого ви платитимете (комп’ютер, планшет або смартфон), банківської картки (з грошима на ній) та рахунку підприємства (реквізити вказані у платіжці). Василь Вірастюк готовий випробувати всі способи оплати комуналки онлайн. Гайда за ним!
thumb-image-114552

Серія 3 - Оплата комуналки на Portmone.com

Оплачувати рахунки можна на платіжному сервісі Portmone.com. Це не банк, але зручний майданчик, який цілком може замінити візит до реального банку. Він збирає всі необхідні рахунки, можна зробити пошук за адресою та шаблони для оплат – це дуже зручно. У цій серії Василь Вірастюк розбирається, як оплачувати комуналку, досліджує особистий кабінет і автоматичні рахунки. А ще мова йде про безпеку власної інформації та даних карток. Дивіться уважно!

Вам також може сподобатись