thumb-image-179521

Логіст

Як професійно займатися перевезеннями: професія логіста

Експерти: Сергій Півторак

Інколи потрібно доставити мамин подарунок на день народження якомога швидше і при цьому не спізнитися. Якщо ви вмієте робити це професійно, подумайте, чи не стати вам менеджером з логістики. Хто такий логіст, як створити логістичний маршрут з командою і спланувати перевезення на роки. Також дізнайтеся, які бувають типи перевезень і що таке фрахт. Такими темпами всі подарунки приїдуть вчасно!

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Нової пошти.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Аналіз даних перевезень, Контроль та відстеження перевезень, Оперативне планування, Організація та планування фрахтової логістики, Підбір транспорту для логістики, Планування графіків доставки, Побудова логічстичного машруту, Побудова транспортних графіків, Робота з інструментами для аналізу даних, Робота з різними типами вантажів, Робота з різними типами вантажних перевезень, Розрахунок фрахту, Формування логістичних планувань

SOFT: Командна робота в менеджменті, Комунікація в команді, Комунікація в менеджменті, Управління зацікавленими сторонами, Управління часом

Професія:
Логіст

Програма

thumb-image-179539

Розпочати

Cерія 1. Як потрапити у професію?

Можливо ви вже чули про професію логіста. Але у першій серії ми детально розберемо функціонал, основні задачі логіста, як потрапити у професію та стати крутим фахівцем.
thumb-image-179545

Серія 2. Загальне уявлення про логістику

У цій серії поговоримо про підрозділи — хто де працює, взаємодія між підрозділами, потоки відправлень та логістичні маршрути. Поїхали!
thumb-image-179551

Серія 3. Планування логістики

Великі компанії сегментують логістику за горизонтом планування, щоб отримати стабільно якісні результати у довготривалій перспективі. Тож у цій серії поговоримо про планування логістики на різний горизонт часу, типи планування та задачі які вони вирішують.

Запрошені експерти

thumb-image-179560

Сергій Півторак

Директор із розробки ланцюга постачання, Нова Пошта

Створено за підтримки

thumb-image-179568

Нова пошта

Вам також може сподобатись