thumb-image-724888

Візажист

Як стати професійним візажистом

Експерти: Катерина Новотарська

Макіяж додає фінального штриха образам на кожен день та вечірки. Візажист рятує нас, коли ми не вміємо наносити макіяж самі, підкреслюючи красу обличчя та створюючи незабутні образи. Як йому це вдається? Відповідь дізнайтеся у цьому серіалі: як організувати робоче місце, де зберігати робочі інструменти, як правильно визначити форму та кольоротип обличчя клієнта. Нюдовий, вечірній, весільний, коктейльний – розкриємо особливість кожного виду макіяжу і поділимось таємницями ідеального виконання.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння G.Bar.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Дезінфекція інструментів візажиста, Оснащення робочого місця візажиста, Робота з різними типами та станами шкіри, Морфологія обличчя, Розуміння теорії та підбору кольору, Робота з кольором, Робота з різними типами косметичних текстур, Виконання FX-макіяжу, Виконання денного макіяжу, Виконання весільного макіяжу, Виконання коктейльного макіяжу, Виконання макіяжу для фотосесії, Виконання вечірнього макіяжу, Виконання макіяжу для відеозйомки, Виконання нюдового макіяжу, Виконання фешн-макіяжу, Етапи роботи візажиста з клієнтом

SOFT: Творче мислення, Уважність до деталей, Комунікація з клієнтами в менеджменті

Професія:
Візажист

Запрошені експерти

thumb-image-724927

Катерина Новотарська

MakeUp Artist

Створено за підтримки

thumb-image-724935

G.Bar

Вам також може сподобатись