thumb-image-671895

Мобільний фотограф

Як заробляти, знімаючи тільки на телефон

Експерти: Антон Ткаченко

Instagram можна використовувати не лише для селфі. Ви можете стати мобільним фотографом, знімаючи портрети, світлини для бізнесу чи фотостоків — і отримувати з цього прибуток! Щоб фотографувати на телефон професійно, перегляньте освітній серіал. Тут ви дізнаєтеся, як опанувати камеру смартфона для знімання предметів, людей і навколишнього простору, яку роль відіграє світло і яким воно буває. Крок за кроком, і підписники будуть питати у вас: чи це фото на професійну камеру? 

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Bazilik.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Створення композиції фотографії, Створення різних видів фотографій, Застосування правил мобільної фотографії, Застосування крупності кадру, Підбір ракурсу фотографії, Застосування діагоналі, Створення сюжету, Підбір та виставлення світла, Комунікація з моделями фотографії, Пошук та вибір локації для зйомки, Вибір та підготовка моделі, Cценарії для мануального та авто-тестування, Робота зі штучним світлом, Обробка фотографій, Робота з інструментами для обробки фотографій

SOFT: Уважність до деталей, Творче мислення

Професія:
Мобільний Фотограф

Запрошені експерти

thumb-image-671934

Антон Ткаченко

Викладач курсу “Мобільна фотографія” практичної школи комунікацій Bazilik, блогер, контент-мейкер

Створено за підтримки

thumb-image-671942

Bazilik

Вам також може сподобатись