thumb-image-89320

Мобільний фотограф

Як заробляти, знімаючи тільки на телефон

Експерти: Антон Ткаченко

Instagram можна використовувати не лише для селфі. Ви можете стати мобільним фотографом, знімаючи портрети, світлини для бізнесу чи фотостоків — і отримувати з цього прибуток! Щоб фотографувати на телефон професійно, перегляньте освітній серіал. Тут ви дізнаєтеся, як опанувати камеру смартфона для знімання предметів, людей і навколишнього простору, яку роль відіграє світло і яким воно буває. Крок за кроком, і підписники будуть питати у вас: чи це фото на професійну камеру? 

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Bazilik.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Cценарії для мануального та авто-тестування, Вибір та підготовка моделі, Застосування діагоналі, Застосування крупності кадру, Застосування правил мобільної фотографії, Комунікація з моделями фотографії, Обробка фотографій, Підбір ракурсу фотографії, Підбір та виставлення світла, Пошук та вибір локації для зйомки, Робота з інструментами для обробки фотографій, Робота зі штучним світлом, Створення композиції фотографії, Створення різних видів фотографій, Створення сюжету

SOFT: Творче мислення, Уважність до деталей

Професія:
Мобільний Фотограф

Запрошені експерти

thumb-image-89359

Антон Ткаченко

Викладач курсу “Мобільна фотографія” практичної школи комунікацій Bazilik, блогер, контент-мейкер

Створено за підтримки

thumb-image-89367

Bazilik

Вам також може сподобатись