thumb-image-644365

Майстер нігтьового сервісу

Як стати майстром пилочки та ідеального френчу

Експерти: Вікторія Раздоріна

«Вау, який дизайн!», «Нічого собі, це ж просто ідеальна форма» — саме такою може бути реакція на манікюр у вашому виконанні. Але майстер нігтів — це не тільки про трендові дизайни. Сюди входить правильний догляд за нігтьовою пластиною, обов’язкова обробка інструментів та безпечне зняття. Про всі ці аспекти роботи майстра ви дізнаєтесь в освітньому серіалі. А також послухайте про реальні кейси, як налагодити комунікацію з клієнтами, працювати в найкращих салонах краси або ж відкрити власний. Вперед за новими знаннями!

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння G.Bar.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Оснащення робочого місця майстра манікюру, Етапи роботи майстра манікюру з клієнтом, Дезінфекція інструментів майстра манікюру, Робота з інструментами для манікюру, Робота з різними структурами нігтів, Безпечне покриття матеріалом для нігтів, Безпечне зняття матеріалу для нігтів, Використання матеріалів для манікюру, Виконання комбінованого манікюру, Виконання апаратного манікюру, Виконання класичного обрізного манікюру, Виконання манікюру/педикюру, Виконання кислотного педикюру, Виконання класичного педикюру, Робота з інструментами для педикюру, Етапи роботи з клієнтом

SOFT: Комунікація в менеджменті, Комунікація з клієнтами в менеджменті

Професія:
Майстер нігтьового сервісу

Програма

thumb-image-644383

Розпочати

Серія 1. Переваги професії, необхідні навички, навчання, заробіток на старті

Якими навичками та якостями має володіти майстер? Основні переваги й недоліки роботи в цій професії. Два шляхи навчання та середня заробітна плата майстра.
thumb-image-644389

Серія 2. Оснащення робочого місця. 5 табу

Рекомендації щодо оснащення робочого місця майстра нігтьового сервісу. П'ять основних табу: чого не можна допускати в жодному разі.
thumb-image-644395

Серія 3. Дезінфекція та стерилізація

Шість етапі обробки інструментів для забезпечення безпеки майстра й клієнта. Найчастіші помилки майстрів, яких ми точно не будемо допускатись.

Запрошені експерти

thumb-image-644404

Вікторія Раздоріна

Nail Master

Створено за підтримки

thumb-image-644412

G.Bar

Вам також може сподобатись