Відкриті дані для бізнесу

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS»

Категорія: Для бізнесу і стартапів

Тривалість серії: 10-12 хвилин

Кількість серій: 3

Партнерський курс

thumb-image-2506

Про що цей освітній серіал

Відкриті дані – хороша база для розвитку власної справи та створення ІТ-продуктів. Вони допомагають приймати обґрунтовані рішення, віднаходити можливості для економії та вдосконалення своєї діяльності. З курсу ви дізнаєтеся, що таке відкриті дані і яку користь вони приносять, де їх можна отримати та як використовувати дані для розвитку бізнесу. Участь в освітньому серіалі взяли Катерина Оніліогву, керівниця напряму відкритих даних USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», і Тетяна Гриньова, видавчиня bit.ua, засновниця Kind Challenge, інтернет-підприємиця.

Для чого це вам?

Програма курсу

Серія 1 - Що таке відкриті дані і яку користь вони приносять?

Дивитися українською

thumb-image-2524

Про що ця серія

Що таке відкриті дані. Чим відрізняються відкриті дані від персональних. Навіщо потрібні відкриті дані. Яку цінність мають відкриті дані для бізнесу.

Сподобалось?

Щоб переглянути всі серії та отримати сертифікат, необхідно авторизуватися в системі. Не хвилюйтесь, це безкоштовно, просто і швидко.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки