thumb-image-203242

Організація ефективного онлайн-навчання

З чого почати навчання у віртуальному середовищі

Експерти: Олена Бочкарьова

Бажаєте проводити уроки онлайн, але не знаєте, із чого почати? Ми розглянемо різні онлайн-платформи та надамо порівняння, щоб ви могли зробити оптимальний вибір для своїх потреб. Поговоримо про інтерактивність у навчанні та ознайомимося з інструментами, які зроблять ваші уроки більш цікавими: онлайн-дошки та інші застосунки для квізів, тестів, презентацій, аудіо- та відеоредагування. Які правила поведінки та взаємодії зі студентами потрібно встановити під час перших занять? Як організувати успішний початок навчання в онлайн-середовищі? Які бувають інструменти для комунікації зі студентами під час уроків та для колективної роботи? Як і коли потрібно спілкуватися з батьками? Про все це розповідаємо у форматі цікавих лекцій. І, звісно, розглянемо проблеми, які можуть виникнути під час онлайн-навчання, та надамо способи їх розв’язання — від мотивації студентів до виправлення технічних несправностей.

Навчання онлайн може бути цікавим і результативним, і ми покажемо вам, як це робити.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки проєкту Grade University та розроблено експертами освітнього центру «Грейд».

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Освіта
Для кого:
для вчителів, для освітян, для дорослих
Навички:

HARD: Адаптація: Реагування на зміни, Вибір та розробка матеріалів для онлайн-навчання, Використання інтерактивних інструментів у навчанні, Використання технологій, Вирішення технічних ускладнень, Володіння та вибір онлайн-платформ для навчання, Оцінювання та надання зворотного зв'язку, Планування та організація навчання, Створення та впровадження нових підходів у навчанні

SOFT: Керування конфліктами та проблемами, Комунікація: взаємодія з учнями та батьками

Запрошені експерти

thumb-image-203281

Олена Бочкарьова

Академічна директорка освітнього центру «Грейд»

Створено за підтримки

thumb-image-203289

Освітній центр «Грейд»

thumb-image-203292

Grade University

Вам також може сподобатись