thumb-image-657947

Пакувальник

Як стати професійним пакувальником

Експерти: Олена Жиліна, Марія Кривошеєнко, Артем Яценко

Як запакувати новий ноутбук чи набір кришталевих келихів, щоб вони приїхали до отримувача в ідеальному стані? Що потрібно зробити, щоб посилка точно прибула у місце призначення? Ми не задумуємось про ці речі, а насправді це відшліфований алгоритм дій для ритейлу й поштових послуг. Володарі цього процесу — пакувальники. У серіалі дізнайтеся про базу, якою має володіти пакувальник перед початком роботи. Види матеріалів, розпізнавання внутрішнього та зовнішнього пакування, робота зі сканерами чи штрихкодами — ви будете готові до будь-чого!

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Ajax.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Категорії пакувальників, Робота з різними типами пакувальних матеріалів, Робота з інструментами пакувальника, Робота з монтажними комплектами, Пакування, Техніка упакування в коробку, Робота із штрихкодами і QR-кодами, Cценарії для мануального та авто-тестування, Перепакування, Пакування девайса в лайнер, Пакування на лінії, Застосування різних стилів упаковки, Техніка складного пакування

SOFT: Уважність до деталей

Запрошені експерти

thumb-image-657986
Олена Жиліна
Флорист, пакувальник подарунків
thumb-image-657990
Марія Кривошеєнко
Старший пакувальник
thumb-image-657994
Артем Яценко
Завідувач складу готової продукції

Створено за підтримки

thumb-image-658001

Ajax Systems

Вам також може сподобатись