thumb-image-203706

Спеціаліст із партнерства

Хто такий partnership manager і як ним стати

Експерти: Олександра Клейно

Іноді потрібно познайомити двох чудових людей, щоб проєкт вдався. Якщо ви регулярно це робите, подумайте про професію менеджера з партнерства (partnership manager). Такий фахівець знаходить організації, які можуть об'єднатися й створити спільний продукт. Менеджер відповідає за весь процес взаємин: пошук партнерів та проєктів, винайдення ідей та їхню реалізацію, аналіз результатів співпраці та підтримання взаємин із партнерами. Це нова професія, тому для неї не обов'язково здобувати вищу освіту. Але вона потребує певних знань — дізнайтеся в освітньому серіалі, які саме навички вам потрібні та як розпочати кар'єру в цій сфері. Тоді ви зможете подружити більше крутих організацій!

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння DENTSU.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Діловий етикет, Слідування корпоративній культурі, Робота з різними типами партнерств, Стратегії партнерств, Оптимізація процесів партнерства, Інфлюенс-маркетинг, Оцінка ризиків партнерства, Використання концепції WIN-WIN, Дотримання корпоративної соціальної відповідальності, Безпека бренду, Аудит та оцінка партнера, Управління ризиками

SOFT: Управління зацікавленими сторонами, Творче мислення, Переговори, Критичне мислення, Комунікація з партнерами

Професія:
Спеціаліст із партнерства

Програма

thumb-image-203724

Розпочати

Серія 1. Хто такий спеціаліст із партнерства

У першій серії говоримо про те, хто таких спеціаліст з партнерства та які функції він виконує, розбираємо типи партнерств і чи існує в Україні інститут, де би навчали на partnership manager.
thumb-image-203730

Серія 2. Точка входу в професію

Друга серія – точка входу в професію. Говоримо про те, з якими складнощами можуть стикатися початківці у сфері партнерства і у яких сферах наразі активно впроваджується позиція partnership manager.
thumb-image-203736

Серія 3. Співпраця як ключовий принцип партнерства

У третій серії говоримо про ключовий принцип партнерства – співпрацю. Як правильно підібрати компанію, знайти спільні цілі та чому співпраця — це завжди ототожнення взаємозалежності.

Запрошені експерти

thumb-image-203745

Олександра Клейно

Head of Partnership & Influencer Marketing

Створено за підтримки

thumb-image-203753

Dentsu Ukraine

Вам також може сподобатись