Підприємництво для школярів. Модуль 5. Презентація продукту

thumb-image-609672
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Тема

Підприємництво

Для кого

Для школярів

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Комунікація та взаємодія у цифровому суспільстві

З попередніх модулів ми вже знаємо, які є інструменти маркетингу, який процес побудови команди, як прорахувати фінансову модель власної справи, і вже майже готові показати свій продукт світові. Але як представити його потенційним клієнтам, інвесторам, майбутнім співробітникам? Та як створити ідеальну презентацію? У цьому серіалі ми розглянемо: що таке elevator Pitch та pitch deck; як зробити презентацію, за яку не соромно; як захопити своєю ідеєю будь-кого; де знайти потенційних партнерів, співробітників та інвесторів; які є варіанти фінансування власної справи; як узгодити співпрацю з інвестором; як будувати якісні ділові зв’язки.

Тож рухаймося далі до нових знань!

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.2 кредиту ЄКТС.

Створено за підтримки

Київстар

Київстар є лідером на ринку послуг мобільного зв'язку та фіксованого інтернету, першим в Україні оператором конвергентних рішень, який надає також послуги цифрового телебачення. Абонентами компанії є близько 26 млн клієнтів мобільного зв'язку і понад 1 млн клієнтів фіксованого широкосмугового інтернету.

ЕdЕrа

ЕdEra — студія онлайн-освіти в Україні якісною та доступною. Команда створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)