Програмування для новачків

thumb-image-233268
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Тема

Програмування

Для кого

Для молоді

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Створення цифрового контенту

У освітньому курсі розглянуто базові поняття програмування – класи, змінні, списки та інше. Ці знання будуть корисними для будь-якої мови програмування. Складні поняття пояснені через зрозумілі метафори та історії. Курс спрямований на те, щоб довести, що програмувати може кожен.

Остання серія – це практичні поради від досвідчених програмістів про те, як знайти роботу після навчання. А ще поговоримо, чи має значення CV, та дізнаємось, що для програміста важливіше – soft чи hard skills. У практичних завданнях курсу кожен зможе написати свій перший код. Реалізація практики буде можлива за допомогою безкоштовного сервісу.

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.2 кредиту ЄКТС.

Створено за підтримки

EGAP

Метою Програми EGAP є покращення доступу громадян та бізнесу до публічних послуг і надання можливостей для впливу українців на рішення державної та місцевої влади. Робота Програми триває за трьома ключовими компонентами – електронні послуги, електронна демократія та цифровізація регіонів. Програма надає підтримку 40 пілотним громадам у 5 цільових регіонах. Програма EGAP виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge та фінансується Швейцарією. 

Куншт

Науково-популярний медіа, яке створює проєкти про науку та технології. Ідея, що лежить в основі медіа, — наука не позбавлена краси та творчості, і може бути захопливою, якщо подивитися на неї під правильним кутом. Команда щороку готує програми про науку на фестивалях Книжковий арсенал, Форум видавців, створювала програми для Docudays.UA, та придумала формат розумних вечірок в музеях Science After Dark.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)