Що таке державна політика і як її формувати

thumb-image-259302
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Тема

Політика

Для кого

Для держслужбовців

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Інформаційна грамотність, вміння працювати з даними

Коректно побудований процес розробки державної політики є однією з передумов успішності врядування. Розуміння всіх складових цього процесу та їх особливостей дає її розробнику/-ці можливість зробити власний ефективний внесок у процес формування державної політики. Під час курсу ви дізнаєтесь, як правильно використовувати ресурси, доступні державним службовцям, щоб процес формування політики зробити максимально обґрунтованим та інклюзивним. Участь в освітньому серіалі взяли голова Національного агентства України з питань державної служби та керівник Офісу ефективного регулювання (BRDO), що працюють на терені реформи публічної адміністрації.

Сертифікат засвідчує успішне проходження курсу з цифрової грамотності, обсягом 0.1 кредита ЄКТС.

Створено за підтримки

BRDO

Офіс ефективного регулювання (BRDO) - незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується міжнародними донорами, насамперед Європейським Союзом. Офіс створений у 2015 році як неурядова неприбуткова організація для допомоги уряду в проведенні середньо- та довгострокових економічних реформ для покращення бізнес-середовища в умовах політичної нестабільності.

ПРООН

Програма розвитку ООН в Україні спеціалізується на питаннях розвитку, підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу, аби сприяти всебічному зростанню і сталому людському розвитку. Завдяки партнерству з національними, обласними та місцевими органами влади, громадянським суспільством і приватним сектором, ПРООН прагне підтримати Україну на шляху подолання бідності, розвитку людського потенціалу, і просування демократичного врядування.

Уряд Швеції

Курс розроблений за фінансової підтримки Швеції

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)