QA-тестувальник
Як знаходити помилки на кожному етапі створення IT-продуктів та виправляти їх
Експерти: Юрій Бажан, Вікторія Полтавець
Хочете розпочати кар'єру в IT та створювати круті вебдодатки чи мобільні застосунки? QA-тестувальник — чудовий напрямок для вашого старту.
Розпочніть з базових понять, що таке сценарій тестування, як виявити баги та створити якісний баг-репорт. Потім пізнайте процес роботи: якими інструментами та програмами потрібно користуватись, з чого починати пошуки роботи та як скласти хороше резюме та портфоліо. Вперед за новими знаннями та можливостями!
Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Epam.
HARD: Використання основних технік тест-дизайну, Застосування тест-дизайну, Cценарії для мануального та авто-тестування, Робота з інструментами прототипування, Аналіз вимог по документації в IT, Перевірка документації, Написання тест кейсу, Тестування вимог, Робота з різними видами багів, Використання різних методів тестування, Використання основних методології тестування, Створення баг репорту, Оцінювання результатів, Адміністрування тестової системи, Знання мов програмування, Створення UML діаграм, Створення чек-лістів, Текстові редактори, Створення ментальних карт, Робота з багтрекінговими системами, Робота зі скріншотами та скрінкастами, Робота з різними типами файлових менеджерів, Робота з інструментами для управління часом, Робота з браузерними плагінами та додатками, Робота з інструментами для планування проєкту
SOFT: Здатність до аналітичного мислення, Уважність до деталей, Творче мислення, Комунікація з клієнтом в ІТ
Програма
Розпочати
Серія 1. Хто такі QA-тестувальники?
Серія 1. Хто такі QA-тестувальники?
Серія 2. Що потрібно для роботи тестувальником?
Серія 2. Що потрібно для роботи тестувальником?
Серія 3. Що таке сценарій тестування?
Серія 3. Що таке сценарій тестування?
Запрошені експерти
Юрій Бажан
Вікторія Полтавець
Створено за підтримки
EPAM Україна
Маєте питання?