thumb-image-180682

QA-тестувальник

Як знаходити помилки на кожному етапі створення IT-продуктів та виправляти їх

Експерти: Юрій Бажан, Вікторія Полтавець

Хочете розпочати кар'єру в IT та створювати круті вебдодатки чи мобільні застосунки? QA-тестувальник — чудовий напрямок для вашого старту.
Розпочніть з базових понять, що таке сценарій тестування, як виявити баги та створити якісний баг-репорт. Потім пізнайте процес роботи: якими інструментами та програмами потрібно користуватись, з чого починати пошуки роботи та як скласти хороше резюме та портфоліо. Вперед за новими знаннями та можливостями!

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Epam.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії, для ВПО, для віддаленої роботи
Навички:

HARD: Cценарії для мануального та авто-тестування, Адміністрування тестової системи, Аналіз вимог по документації в IT, Використання основних методології тестування, Використання основних технік тест-дизайну, Використання різних методів тестування, Застосування тест-дизайну, Знання мов програмування, Написання тест кейсу, Оцінювання результатів, Перевірка документації, Робота з багтрекінговими системами, Робота з браузерними плагінами та додатками, Робота з інструментами для планування проєкту, Робота з інструментами для управління часом, Робота з інструментами прототипування, Робота зі скріншотами та скрінкастами, Робота з різними видами багів, Робота з різними типами файлових менеджерів, Створення UML діаграм, Створення баг репорту, Створення ментальних карт, Створення чек-лістів, Текстові редактори, Тестування вимог

SOFT: Здатність до аналітичного мислення, Комунікація з клієнтом в ІТ, Творче мислення, Уважність до деталей

Професія:
QA-тестувальник

Запрошені експерти

thumb-image-180721
Юрій Бажан
QA-тестувальник EPAM
thumb-image-180725
Вікторія Полтавець
QA-тестувальниця GoIT

Створено за підтримки

thumb-image-180732

EPAM Україна

Вам також може сподобатись