Робота з емоційним вигоранням

thumb-image-408904
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Для кого

Для активних громадян, Для молоді, Для медичних працівників, Для батьків

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Захист здоров’я і благополуччя

Бали ЄКТС

0.1

Курс Міністерства цифрової трансформації України створено в рамках ініціативи першої леді України з розробки Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, спільно з програмою за підтримки проєктів ПРООН в Україні «Права людини для України», який впроваджується та фінансується Міністерством закордонних справ Данії, та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується за фінансової підтримки Швеції.

Наш психологічний стан зараз дуже нестабільний через повномасштабну війну. Ситуація в країні викликає безліч переживань, тривог та стресу. З початком війни багато громадян, крім своєї основної роботи, взяли на себе додатковий обов'язок волонтера. Більшості людей важко впоратися з емоціями, вони відчувають втому та подальше вигорання, яке виникає внаслідок негативного впливу великої кількості різноманітних факторів. Психологи від перших днів війни надають поради та рекомендації для підтримки психічного здоров’я дітей і дорослих. Допомагають впоратися з горем від втрат. Цей серіал — наступний у циклі турботи про себе для спільної оборони країни.

Створено за підтримки

ПРООН

Програма розвитку ООН в Україні спеціалізується на питаннях розвитку, підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу, аби сприяти всебічному зростанню і сталому людському розвитку. Завдяки партнерству з національними, обласними та місцевими органами влади, громадянським суспільством і приватним сектором, ПРООН прагне підтримати Україну на шляху подолання бідності, розвитку людського потенціалу, і просування демократичного врядування.

Уряд Данії

Курс розроблено за фінансової підтримки Уряду Данії

Уряд Швеції

Курс розроблений за фінансової підтримки Швеції

Програма курсу

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)