Школа онлайн-аукціонів: як купити або продати майно. Модуль 10

thumb-image-245664
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Для кого

Для держслужбовців, Для публічних службовців, Для підприємців, Для бізнесу та стартапів

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Навчання впродовж життя. Професійний саморозвиток у цифровому середовищі

Бали ЄКТС

0.1

Курс розроблено для платформи Дія.Цифрова освіта Міністерства цифрової трансформації України за підтримки проєкту «U-LEAD з Європою»

Усе державне та комунальне майно можна придбати чи орендувати тільки на онлайн-аукціонах «Прозорро.Продажі». Ринкова ціна, безпечні торги та неможливість втручання в їхній перебіг — те, що викликає довіру до системи й держпідприємства загалом. Освітній курс допоможе вам швидко, ефективно та із залученням максимальної кількості покупців надавати майно в оренду, продавати або відчужувати його.

Модулі 10: На час воєнного стану діє ряд змін у земельних відносинах, зокрема щодо проведення земельних торгів на електронних аукціонах. Необхідну інформацію можна дізнатися в додаткових матеріалах до першої серії.

Створено за підтримки

Прозорро.Продажі

Прозорро.Продажі — система онлайн аукціонів з продажу та здачі в оренду майна, яку адмініструє одноіменне держпідприємство. ДП «Прозорро.Продажі» знаходиться у державній власності та підпорядковується Міністерству економіки. Онлайн-аукціони в системі допомагають державі та місцевій владі реалізовувати активи, що не використовується, за ринковою ціною. 

U-LEAD з Європою

Програма спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. Через свою професійну мережу експертів Програма надає консультації з метою посилення спроможності громад.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)