Школа онлайн-аукціонів: як купити або продати майно. Модуль 4

thumb-image-493316
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Для кого

Для держслужбовців, Для публічних службовців, Для підприємців, Для бізнесу та стартапів

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Навчання протягом життя та професійний розвиток у цифровому середовищі

Бали ЄКТС

0.1

Курс розроблено для платформи Дія.Цифрова освіта Міністерства цифрової трансформації України за підтримки проєкту «U-LEAD з Європою»

Усе державне та комунальне майно можна придбати чи орендувати тільки на онлайн-аукціонах «Прозорро.Продажі». Ринкова ціна, безпечні торги та неможливість втручання в їхній перебіг — те, що викликає довіру до системи й держпідприємства загалом. Освітній курс допоможе вам швидко, ефективно та із залученням максимальної кількості покупців надавати майно в оренду, продавати або відчужувати його.

В Модулі 4 ви дізнаєтесь про взаємодію з майданчиками та поради вдалої комунікації з учасниками аукціонів. Успішні кейси Укроборонпрому та Укрпошти.

Створено за підтримки

Прозорро.Продажі

Прозорро.Продажі — система онлайн аукціонів з продажу та здачі в оренду майна, яку адмініструє одноіменне держпідприємство. ДП «Прозорро.Продажі» знаходиться у державній власності та підпорядковується Міністерству економіки. Онлайн-аукціони в системі допомагають державі та місцевій владі реалізовувати активи, що не використовується, за ринковою ціною. 

U-LEAD з Європою

Програма спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. Через свою професійну мережу експертів Програма надає консультації з метою посилення спроможності громад.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)