thumb-image-181917

SEO спеціаліст 2.0

Як стати SEO спеціалістом та працювати з оптимізацією сайтів

Експерти: Євген Горлач, Артем Коломієць

В освітньому серіалі Спеціаліст SEO 2.0 поговоримо більш детально про SEO: із чого почати роботу, як оптимізувати контент та провести технічну оптимізацію сайту; розберемо, яким є процес роботи з посиланнями та які інструменти використовують для цього; проаналізуємо різницю між локальним та зарубіжним SEO, проведемо воркшоп з оптимізації сайту, а також розкажемо, як це бути хорошим SEO-спеціалістом.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Європейського Союзу в межах ініціативи Re:silience. Re:covery. Re:construction. (Re: Ukraine project). Вміст курсу, лекцій та інших матеріалів є виключною відповідальністю ГО «Українська фундація розвитку» і не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.

Формат:
Освітній серіал
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Навички:

Професія:
SEO-спеціаліст

Програма

thumb-image-181935

Розпочати

Серія 1. Знайомство з SEO

У першій серії освітнього серіалу ми розбираємо, що таке SEO-оптимізація, навіщо вона потрібна та як працюють пошукові системи. Також ознайомлюємося з ключовими поняттями SEO, щоб легше орієнтуватися під час навчання. А ще розглянемо, за що ж відповідає SEO-спеціаліст та які його головні завдання.
thumb-image-181941

Серія 2. Дослідження ключових слів

У цій серії ми розглянемо важливість ключових слів для SEO-оптимізації сайтів. Більш детально ознайомимося з пошуковими запитами та інтентами. Розберемо, як складати семантичне ядро, та визначимо, які інструменти для цього будуть корисні фахівцеві.
thumb-image-181947

Серія 3. Оптимізація контенту

Зануримось у світ контенту та знайдемо відповіді на питання: який контент підходить саме для SEO, як можна використовувати ключові слова та як можна покращити контент на сайті. А також проаналізуємо, яких помилок слід уникати під час оптимізації контенту.

Запрошені експерти

thumb-image-181956
Євген Горлач
Засновник Upmotion.agency
thumb-image-181960
Артем Коломієць
Head of SEO WebPromo

Створено за підтримки

thumb-image-181967

Прямуємо разом

thumb-image-181970

Інститут аналітики та адвокації

thumb-image-181973

Українська фундація розвитку

thumb-image-181976

Трансперенсі Інтернешнл Україна

thumb-image-181979

Вокс Україна

Вам також може сподобатись