Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»

Дізнайтесь, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства.

Категорія: Для батьків

Тривалість серії: 8-10 хвилин

Кількість серій: 11

thumb-image-31463

Про що цей освітній серіал

Інтернет надає багато можливостей як для дорослих, так і для дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків, коли їхні діти користуються ґаджетами. Ким є «друзі» у соціальних мережах? Як захистити дітей від шкідливого контенту в інтернеті? Чи існує небезпека від кібербулінгу? Всі ці та багато інших запитань обговоримо з Анастасією Дьяковою та Машою Єфросиніною.
Цей курс для того, аби навчити батьків допомагати дітям використовувати інтернет та цифрові пристрої безпечно і з користю.

Для чого це вам?

Програма курсу

Серія 0 - Вступ

Дивитися українською

thumb-image-31485

Про що ця серія

Чи можуть у дитини виникнути проблеми через інтернет? Що робити та до кого звертатися, якщо це сталося? Чи не легше просто вимкнути мережу, і все? Сучасні діти «народжуються зі смартфоном», а тому важливо навчити їх здоровим стосункам з інтернетом. Як? З’ясуймо впродовж серіалу. А почнемо із загального списку запитань — у цій серії!

Сподобалось?

Щоб переглянути всі серії та отримати сертифікат, необхідно авторизуватися в системі. Не хвилюйтесь, це безкоштовно, просто і швидко.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки