thumb-image-169299

Безпека дітей в інтернеті для батьків

Як убезпечити дітей від шкідливого контенту, цькування, суїцидальних інтернет-спілок та сексуальної експлуатації в інтернеті.

Експерти: Марія Єфросініна, Анастасія Дьякова

Перейматися, як впливає час, проведений в інтернеті на вашу дитину — нормально. Тут можуть цькувати, контент може шкодити, а друзі — виявитися маніпуляторами.

 

Навчіться пояснювати дітям правила безпечного використання інтернету в цьому серіалі: як безпечно спілкуватися, користуватися ґаджетами, споживати контент. Як в мережі проявляється сексуальне насильство та кібербулінг — цькування онлайн. Дізнайтеся все про соцмережі, месенджери та онлайн-ігри.

 

Інтернет може бути безпечним місцем для всіх – головне розуміти його загрози та вміти ним протистояти. Ваша дитина все зможе!

 

Освітній серіал втілено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Кібербезпека
Компетенції:
Безпека в цифровому середовищі
Навички:

Програма

thumb-image-169317

Розпочати

Серія 0 - Вступ

Чи можуть у дитини виникнути проблеми через інтернет? Що робити та до кого звертатися, якщо це сталося? Чи не легше просто вимкнути мережу, і все? Сучасні діти «народжуються зі смартфоном», а тому важливо навчити їх здоровим стосункам з інтернетом. Як? З’ясуймо впродовж серіалу. А почнемо із загального списку запитань — у цій серії!
thumb-image-169323

Серія 1 - Сімейні правила

Чому діти активно використовують інтернет? Чи шкодить дитячому здоров’ю багато часу перед екраном та як регулювати цей час? Щоб відповісти на ці запитання, потрібно розуміти роль інтернету в житті дітей та розвивати культуру використання ґаджетів у родині. Як? З’ясуймо разом — вмикайте!
thumb-image-169329

Серія 2 - Соцмережі та месенджери

Які соцмережі популярні серед українських дітей? Які можливості та небезпеки існують у цих соцмережах? Розглянемо TikTok, SnapChat, Instagram, Youtube, Viber і Telegram та з’ясуємо, що налаштувати та обговорити разом із дитиною, щоб користуватися цими соцмережами та месенджерами безпечно. Вмикайте!

Запрошені експерти

thumb-image-169338
Марія Єфросініна
Телеведуча, засновниця серії благодійних заходів Charity Weekend, перший в Україні Почесний Посол фонду ООН у галузі народонаселення.
thumb-image-169342
Анастасія Дьякова
Координаторка програм із захисту дітей від насильства Офісу Уповноваженого з прав дитини та засновниця проєкту #Stop_sexтинг

Вам також може сподобатись