Створення та розвиток ІТ-продуктів

thumb-image-193392
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Для кого

Для активних громадян, Нові цифрові професії, Для школярів та підлітків, Робота онлайн

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Створення цифрового контенту

Бали ЄКТС

0.2

Шукаєш себе в новій професії або в одній із найпривабливіших сфер бізнесу — продуктовому IT? Мрієш запустити власний застосунок чи YouTube-канал? Вже маєш ідею свого продукту?

В Україні більш ніж 1000 продуктових компаній, 5 із яких оцінюють у понад мільярд доларів. Українські продуктові IT-компанії входять у світові топи. Хочеш ознайомитися з тим, як працюють сучасні продуктові IT-компанії?

Проходь віртуальний курс-стажування від Genesis, щоб дізнатися більше про продуктові ІТ-компанії, інноваційні професії та бізнес-складову створення успішних цифрових продуктів!

Курс розроблено ГО «Product IT Foundation for Education» та кофаундинговою IT-компанією Genesis у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України. У партнерстві з Київською школою економіки та інвестиційним фондом Horizon Capital.

Процеси роботи, структура команди та дані, ілюстровані в тестових завданнях курсу, спрощені в навчальних цілях і не стосуються реальних продуктів Genesis.

Створено за підтримки

Genesis

Genesis — українська кофаундингова ІТ-компанія та один із найбільших глобальних паблішерів неігрових застосунків. Екосистема бізнесів Genesis налічує понад 25 проєктів, які працюють у чотирьох напрямах — мобільні застосунки, онлайн-медіа, класифайди та R&D. Щомісяця застосунками користуються десятки мільйонів людей з усього світу.

Освітня фундація продуктового IT

«Освітня фундація продуктового IT» — громадська організація, створена компанією Genesis, представниками фонду Horizon Capital та Київської школи економіки. Очолює організацію методолог бізнес-навчання Ілля Бачурін. Фундація створена задля розвитку IT-освіти та впровадження найкращих практик сучасного бізнес-навчання в українську систему освіти.

Horizon Capital

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Центрально-Східній Європі, яка управляє п’ятьма фондами прямих інвестицій (більше 40 інституційних інвесторів) з активами понад 1.1 млрд доларів США та більш ніж 27-річним інвестиційним досвідом у регіоні.

Міністерство освіти і науки України

МОН України — є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах освіти і науки, наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, трансферу технологій, а також забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері здійснення державного нагляду за діяльністю закладів освіти.

KSE

Київська школа економіки (Kyiv School of Economics, KSE) – це вищий навчальний заклад, місія якого побудувати інтелектуальний фундамент для сильної економіки в Україні. КSЕ об’єднує університет KSE University, бізнес-школу KSE Graduate Business School, інтелектуальний центр KSE Institute, Благодійний фонд Kyiv School of Economics Charitable Foundation.

ЕdЕrа

ЕdEra — студія онлайн-освіти в Україні якісною та доступною. Команда створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги.

Програма курсу

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)