thumb-image-83045

Кравчиня

Як стати професійною кравчинею: мистецтво шиття та ідеально рівних швів

Експерти: Людмила Шварцева

Створити власну колекцію одягу чи пошити неповторну сукню — для кравчині немає нічого неможливого. Після перегляду цього освітнього серіалу ви матимете чітке уявлення, як виглядає робочий день кравчині і які вміння потрібні для вдалого опанування професії. Навчіться базових правил про робоче приладдя, вибір швейної машинки, різновиди швів та тканин. А також пізнайте секрети, як давати нове життя старим речам і найголовніше — з чого і де краще розпочати роботу початківцю.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Motrya.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Професія:
Кравчиня

Програма

thumb-image-83061

Розпочати

Серія 1. Професія кравчині/кравця

Чим кравець/кравчиня відрізняється від швачки? Що має вміти кравчиня, які основні якості потрібні для того, щоб опанувати цю професію. Також ви дізнаєтесь про всі плюси і мінуси такої роботи.
thumb-image-83067

Cерія 2. Інструменти для роботи

Які інструменти і приладдя обов’язково мають бути на кравецькому столі? Ви дізнаєтесь про те, які бувають манекени, де зберігати голки і що можна використовувати в роботі замість мила чи крейди.
thumb-image-83073

Cерія 3. Як обрати машинку для шиття

Які режими в машинці для шиття будуть найкориснішими для новачка? Скільки видів строчок потрібно на початку? Знайомство з видами машинок, лапок, і як обрати найкраще - поради від експерта.

Запрошені експерти

thumb-image-83082

Людмила Шварцева

Створено за підтримки

thumb-image-83090

Motrya

Вам також може сподобатись