thumb-image-654066

Кравчиня

Як стати професійною кравчинею: мистецтво шиття та ідеально рівних швів

Експерти: Людмила Шварцева

Створити власну колекцію одягу чи пошити неповторну сукню — для кравчині немає нічого неможливого. Після перегляду цього освітнього серіалу ви матимете чітке уявлення, як виглядає робочий день кравчині і які вміння потрібні для вдалого опанування професії. Навчіться базових правил про робоче приладдя, вибір швейної машинки, різновиди швів та тканин. А також пізнайте секрети, як давати нове життя старим речам і найголовніше — з чого і де краще розпочати роботу початківцю.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Motrya.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Робота з інструментами для шиття, Робота з різними типами машинок для шиття, Техніка безпеки у швейному цеху, Робота з машинкою для шиття, Підбір машинки для шиття, Техніки виконання швів, Підбір та робота з нитками, Підбір та робота з тканинами, Робота з різними видами ниток, Робота з різними видами тканин, Декатування тканини, Вибір праски, Розрахунок розміру тканини, Знімання мірки, Створення викрійки та лекала, Перенесення викрійки на тканину, Підбір фурнітури, Етапи та техніки пошиття виробів

SOFT: Уважність до деталей, Стресостійкість, Комунікація на виробництві, Комунікація в команді

Професія:
Кравчиня

Програма

thumb-image-654084

Розпочати

Серія 1. Професія кравчині/кравця

Чим кравець/кравчиня відрізняється від швачки? Що має вміти кравчиня, які основні якості потрібні для того, щоб опанувати цю професію. Також ви дізнаєтесь про всі плюси і мінуси такої роботи.
thumb-image-654090

Cерія 2. Інструменти для роботи

Які інструменти і приладдя обов’язково мають бути на кравецькому столі? Ви дізнаєтесь про те, які бувають манекени, де зберігати голки і що можна використовувати в роботі замість мила чи крейди.
thumb-image-654096

Cерія 3. Як обрати машинку для шиття

Які режими в машинці для шиття будуть найкориснішими для новачка? Скільки видів строчок потрібно на початку? Знайомство з видами машинок, лапок, і як обрати найкраще - поради від експерта.

Запрошені експерти

thumb-image-654105

Людмила Шварцева

Створено за підтримки

thumb-image-654113

Motrya

Вам також може сподобатись