thumb-Фото експертки освітнього серіалу «Особиста безпека підлітків»

Особиста безпека підлітків

Як захистити себе від ризиків у житті та мережі й прокачати життєві навички для протидії викликам

Експерти: Саша Гонтар

Булінг, кібербулінг, залякування, погрози, кіберпереслідування, насильство в житті та мережі — чому це все не ок і що із цим робити?

 

У серіалі «Особиста безпека підлітків» ми розглянемо ключові ризики, які можуть трапитися з підлітками в реальному житті та мережі, а також розповімо, які життєві навички можливо прокачати, щоб протидіяти їм.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки благодійного фонду «Клуб Добродіїв» та міжнародної гуманітарної організації Plan International.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Безпека
Для кого:
для підлітків, для школярів, для молоді, для батьків, для вчителів
Навички:

HARD: Усвідомленість та технічна безпека онлайн

SOFT: Аналіз та критичне мислення, ідентифікація ознак токсичних стосунків та знецінюючого ставлення, Встановлення сексуальних особистих кордонів, Протидія соціальному тиску, Самосвідомість та самооцінка, ідентифікація ознак токсичних стосунків та знецінюючого ставлення , Формування емоційних особистих кордонів

Програма

thumb-image-48274

Розпочати

Серія 1. Чому не класно бути сином / донькою маминої подруги?

У першій серії розбираємося, звідки беруться порівняння з іншими, чому максимально круто бути собою та як можна екологічно донести свою думку дорослим.
thumb-image-48280

Серія 2. Що таке шеймінг і чому він не ок?

У другій серії розберемося з шеймінгом — що це таке, якими бувають його види та де найчастіше можуть трапитися ситуації, повʼязані зі знеціненнями чи засудженням певної особи. Розглянемо поради, як реагувати на шеймінг в житті та у мережі.
thumb-image-48286

Серія 3. Булінг і чому він теж не ок?

Цю серію присвячено булінгу (або ж цькуванню). Дослідимо, якими бувають його види та «псевдопричини» для агресії. Розберемося, що робити, якщо ви або ваші друзі зазнали цькування.

Запрошені експерти

thumb-Фото Саши Гонтар

Саша Гонтар

Створено за підтримки

thumb-Лого Клубу Добродіїв

Клуб Добродіїв

thumb-image-48306

Plan International

Вам також може сподобатись