Цифрові навички для медиків

thumb-image-272514
Про що цей освітній серіал
Запрошені гості

Тема

Медицина

Для кого

Для медичних працівників

Жанр

Освітній серіал

Компетенція

Основи комп’ютерної грамотності

Цифрові навички для щоденної ефективної та комфортної роботи медичних працівників. Під час курсу ви вивчите особливості роботи з формами для опитувань в Google, отримаєте базові навички автоматизації в Excel, підготовки та поширення презентацій у Power Point та їх обговорення в Google Meet та Zoom.

Також учасники зможуть дізнатися про цифрову безпеку, використання електронного підпису, встановлення паролів на пристроях, захист персональних даних, особливості роботи в медичних інформаційних системах (МІС) та електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). Участь у розробці освітнього серіалу взяли досвідчені медики та управлінці.

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.2 кредиту ЄКТС.

Створено за підтримки

USAID

Агентство США з міжнародного розвитку та Уряд України визначили три стратегічні завдання: формування ринкової економіки на розлогій суспільній базі, сприяння розбудові демократичної політичної системи за широкої участі громадян, а також допомогу у реформуванні соціального сектору, аби пом’якшити труднощі перехідного періоду, передусім для вразливих верств населення. Таким чином розпочалося двадцятирічне партнерство, яке триває і сьогодні.

ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ – це провідний голос світу для дітей та молоді, а також голос самих дітей. Працює у 190 країнах і територіях для охоплення найуразливіших дітей та молоді, які найбільше потребують допомоги. Працює над тим, щоб зберегти їхні життя, захистити їхні права, уберегти їх від шкоди, дати їм дитинство, в якому вони будуть захищеними, здоровими та освіченими. 

МОЗ

Міністерство охорони здоров'я України — є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я, протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та забезпечує формування державної політики у сфері санітарного та епідемічного добробуту населення.

УКУ

Український католицький університет — приватний науковий та навчальний богословський заклад у Львові. Є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами.

НСЗУ

Національна служба здоров'я України є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. Діяльність НСЗУ спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров'я.

ZDOROVI agency

ZDOROVI agency – це агенція бізнес-допомоги медичним закладам різної форми власності, заснована як інструмент для створення умов, спрямованих на покращення та розвиток медичних сервісів та продуктів у медичному секторі економіки.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникли будь-які інші запитання, звертайтесь на гарячу лінію підтримки (8:00-20:00)