thumb-image-169529

UI/UX дизайнер

Закони, правила та інструменти для UX/UI. Як розробляти дизайн сайтів та застосунків й зробити це професією

Експерти: Мар'яна Бучкович

Сайти та застосунки — місця, де ми проводимо чимало нашого часу щодня. UX/UI дизайнери — люди, які роблять все для того, щоб користуватися цими продуктами було якомога зручніше, а виглядали вони візуально приємно. Є дві важливі складові кожного інтерфейсу. User Inteface (UI) — візуальна частина, зовнішній вигляд сайту чи застосунку. Та User Experience (UX) — це користувацький досвід. Те, наскільки продукт інтуїтивно зрозумілий і які наші потреби вирішує. Освітній серіал від Projector Institute ознайомить вас із цією перспективною сферою creative & tech індустрії — UX/UI дизайном. Ми розповімо, як опанувати професію UX/UI дизайнера та які кар'єрні можливості вона відкриває. Як ефективно поєднуються UX та UI складові у якісних інтерфейсах. Дізнаємося особливості професії та основні робочі завдання. Розвінчаємо поширені міфи про дизайнерів, з'ясуємо різницю між сайтом, вебзастосунком і мобільним застосунком. А також поділимося секретами створення успішних інтерфейсів. Тих, які уміло балансують між красою, зручністю для користувача та потребами бізнесу.

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Projector Creative & Tech Institute.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Дотримання принципів універсального дизайну

SOFT: Активне слухання в дизайні, Командна робота в творчих професіях , Комунікація в команді, Комунікація з клієнтами в менеджменті, Комунікація з клієнтом в творчих професіях , Комунікація з підрядниками

Запрошені експерти

thumb-image-169568

Мар'яна Бучкович

Lead Designer у Nextpage Agency

Створено за підтримки

thumb-image-169576

Projector Creative & Tech Institute

Вам також може сподобатись