thumb-image-166930

Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності

Як розпізнати фейкові новини та маніпуляції

Експерти: Діана Даюб

Якщо ви побачили емоційну новину і не знаєте, як її перевірити — експерти з медіа та інформаційної грамотності підготували цей освітній серіал для вас.

 

Дізнайтеся, як неправда може грати на руку вашим упередженням та в якій атмосфері вона може поширюватися. Спойлер: ви більш схильні потрапити під їхню дію, коли вважаєте світ небезпечним та знаходитеся в інформаційній бульбашці. Але це можна виправити — вивчіть, як нас обманює мозок, навчіться розпізнавати різні типи фейків у заголовках та на фото, дію ботів і тролів, а також маніпулятивні новини. Ці навички — неоціненні для будь-кого, у будь-якому віці, у будь-якій професії.

 

Повна версія курсу, яка містить відео, статті та інтерактивні завдання за лінком: https://verified.ed-era.com/ua Освітній серіал розроблений міжнародною організацією IREX у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra. Very Verified є частиною проєкту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України та Академією української преси.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська
Тема:
Медіаграмотність
Компетенції:
Інформаційна грамотність, вміння працювати з даними
Навички:

Запрошені експерти

thumb-image-166969

Діана Даюб

Консультантка з питань партнерств, ком’юніті-менеджменту та нетворкінгу

Вам також може сподобатись