thumb-image-37543

Режисер монтажу

Як монтувати відео професійно

Експерти: Роман Болгаров

Відео тепер всюди — reels, YouTube, фільми, кліпи, реклама, TikTok. Якщо ви хочете створювати відео професійно, перегляньте освітній серіал про відеомонтаж для новачків. У серіалі — підсумок багаторічного досвіду режисерів та режисерів монтажу, які створювали рекламу, музичні кліпи, телевізійні проєкти та кінофільми. Їхній практичний досвід дозволить слухачам курсу дізнатися, як швидко та добре змонтувати відео, уникнути розповсюджених помилок та просувати його у соцмережах. Можливо, ваші відео – майбутнє українського кінематографу.

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння TWO MORE ROWS.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Впорядкування хронометражу відео, Збереження відео-проєкту, Зведення звуку у відео, Корекція кольору у відео, Монтаж монологу, діалогу та інтерв’ю, Підбір графічних елементів для відео, Підбір звукових ефектів для відео, Робота з інструментами відеомонтажера, Створення драфту відео ролику, Формування сторітелінгу відео

SOFT: Творче мислення, Уважність до деталей

Професія:
Режисер монтажу

Програма

thumb-image-37561

Розпочати

Серія 1. Хто такі режисери монтажу?

У першій серії освітнього курсу “Режисер монтажу” йдеться про те, що таке відеомонтаж та хто такі режисери монтажу. Як підготувати свої компʼютер та робоче місце для монтажу. А також де можна реалізувати в майбутньому свої навички.
thumb-image-37567

Серія 2. Огляд програм для відеомонтажу

У цій серії експерт розповідає про найбільш популярні та зручні програми для відеомонтажу: професійні та безкоштовні. Зʼясовує, яка між ними різниця та пояснює, як підібрати програмне забезпечення відповідно до потреб і можливостей.
thumb-image-37573

Серія 3. Початок відеомонтажу

З чого потрібно починати монтувати відео та як визначити потрібну тривалість відео? Як структурувати вхідний матеріал. Що таке «риба» та які основні правила відеомонтажу.

Запрошені експерти

thumb-image-37582

Роман Болгаров

Режисер монтажу

Створено за підтримки

thumb-image-37590

TWO MORE ROWS

Вам також може сподобатись