thumb-image-24410

Відеовиробник

Як стати професійним відеомейкером

Експерти: Наталія Вітрук, Мирослав Латик, Таня Дуднік, +2

Відео стали мастхевом на YouTube, Facebook, Instagram та TikTok. Тепер кожен може стати драматургом у різних жанрах: відеоблогах, кліпах, репортажах чи фільмах. Дізнайтеся про всі етапи створення відео: розробка ідеї, написання сценаріїв, планування, вибір техніки, підготовка локації, знімання та обробка відзнятого матеріалу. Зрозумійте, які особливості фільмування та монтажу різних видів відео, навчіться операторської майстерності та роботі з відео у соціальних мережах. У серіалі також розкажуть, де можуть працювати відеомейкери та як вони оцінюються на ринку праці. А там і професійна нагорода близько!

 

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння TWO MORE ROWS.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.1
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Re/Upskilling
Для кого:
для ВПО, для шукачів нової роботи, для шукачів нової професії
Навички:

HARD: Використання різних технік відео-монтажу, Виставлення світла для відеозйомки, Монтаж відео, Монтаж монологу, діалогу та інтерв’ю, Оперативне планування, Підбір графічних елементів для відео, Підбір музики для відео, Підбір освітлення, Підбір світла для відеозйомки, Підбір та виставлення світла, Планування зйомки, Планування проєкту, Пошук та вибір локації для зйомки, Проведення кастингів та вибір акторів, Робота зі звукозаписувальними приладами, Робота з інструментами для планування зйомки, Робота з програмами для відео-монтажу, Робота з різними видами відеокамер, Розповсюдження відео, Розробка ідеї відео, Створення відео у різних жанрах, Створення календарно-постановочного плану, Створення сюжету

SOFT: Творче мислення, Управління зацікавленими сторонами

Професія:
Відеовиробництво

Програма

thumb-image-24428

Розпочати

Серія 1. Професія відеомейкера

У першій серії освітнього курсу спікери розкажуть про те, хто такі відеомейкери та де можна реалізувати отримані знання? Наскільки це затребувана та оплачувана професія? Які переваги та недоліки професії відеомейкера?
thumb-image-24434

Серія 2. Про що історія?

Відеоблог, кліп, репортаж чи фільм - усе це в першу чергу історії, які мають бути цікаво розказані. Як розробити ідею відео та як створити сценарій відповідно до жанру і формату відео? Як захопити і утримати увагу аудиторії? Чому в кожному відео важлива драматургія? А також чим відрізняються сценарії відео для телебачення, інтернет-платформ та соціальних мереж?
thumb-image-24440

Серія 3. Планування

У цій серії освітнього курсу ви дізнаєтеся про етапи створення відео, інструменти для планування. А також, як відбувається процес планування зйомок, що таке сторіборд, КПП та кошторис, і як їх скласти.

Запрошені експерти

thumb-image-24449
Наталія Вітрук
Продюсерка, засновниця продакшн компанії TwoMoreRows
thumb-image-24453
Мирослав Латик
Режисер, сценарист
thumb-image-24457
Таня Дуднік
Операторка-постановниця
thumb-image-24461
Олександр Пилипенко
Кастинг-директор

Створено за підтримки

thumb-image-24469

TWO MORE ROWS

Вам також може сподобатись