thumb-Експерти серіалу на темному фоні

Викривач у законі

Як розпізнати корупцію та куди повідомляти про неї. Хто такі викривачі і який захист від держави вони отримають

Експерти: Марічка Падалко

Супергероями стати легко! Кожен із нас може боротися з корупцією і стати викривачем. Перший крок — дотримуватися законів. Хабарі, використання родинних і дружніх зв'язків задля отримання посади, специфічні умови на тендерах, плата за документи (щоб зробили «швиденько») — навіть дрібна корупція створює несправедливість у нашому житті.

 

Зупиніть її супергеройською зброєю — повідомляйте про корупцію, свідком якої стали. У освітньому серіалі ви дізнаєтеся, як це робити правильно і до кого звертатись.

 

Врятуємо справедливість разом!

 

Курс Міністерства цифрової трансформації України спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Проєкту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”» (SACCI).

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська
Тема:
Антикорупція
Компетенції:
Безпека в цифровому середовищі

Програма

thumb-image-199674

Розпочати

Серія 1. Що таке корупція

Що таке корупція — на прикладах, про які варто повідомляти. Умови, за яких хтось визнається викривачем. Яка різниця між викривачем корупції та заявником.
thumb-image-199680

Серія 2. Хто такий викривач

Хто такий викривач. Про що має повідомити людина, щоб стати ним. Огляд змін українського законодавства про викривачів і найкращі приклади інших країн.
thumb-image-199686

Серія 3. Повідомлення про корупцію

Повідомлення про корупцію. Які дані має містити повідомлення про корупцію. Канали, якими можна повідомити про корупцію. Антикорупційні органи, які можна повідомити про корупцію: розмежування їхніх повноважень. Приклад заповнення форми повідомлення про корупцію.

Запрошені експерти

thumb-image-199697

Марічка Падалко

Українська телеведуча, ведуча ТСН на каналі 1+1.

Створено за підтримки

thumb-image-199705

НАЗК