Як зробити сайт громади ефективним

  • Інновації
25 листопада 2021, 10:00
thumb-image-468918

Мати власний сайт та публікувати там головні документи громади зобов'язує закон. Проте хтось робить це «для галочки», а хтось - шукає оновлень та намагається не тільки публікувати, а й справді інформувати.

Успішні кейси громад-партнерів Програми USAID DOBRE доводять, що зробити сайт громади популярним та ефективним - абсолютно можливо. Саме завдяки таким успіхам Музиківська громада Херсонської області та Старосалтівська громада з Харківщини стали взірцевими в розвитку ІТ-напрямку серед колег.

Чим сайти громад, створені за сприяння Програми USAID DOBRE, відрізняються від платформ старих зразків? Як взірцевим громадам вдалося популяризувати свої онлайн-ресурси? Та як ІТ-стратегія може допомогти місцевому економічному розвитку?

Зареєструйтесь, щоб отримати доступ до повної статті image/svg+xmlOpenclipartpadlock gold2010-03-23T17:01:03Source: <a href="http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Padlock-gold.svg"> Wikimedia Commons </a><br><br>\nPadlock icon created by AJ and re-colored by user AzaToth on Wikimedia Commons.https://openclipart.org/detail/33457/padlock-gold-by-anonymousAnonymousexternalsourcegoldlockpadlockremixsecuritywikimedia commonsyellow