Навіщо вам кібергігієна?
![thumb-image-119607](/uploads/thumb/3491-5-imgonline_com_ua_resize_wj6lxv8zrk.png)
Поділитися
Побачили помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter
Ми живемо в суспільстві, де майже все цифровізовано: кожного дня ми комунікуємо через соціальні мережі та електронну пошту, оплачуємо товари та послуги онлайн, контактуємо з органами державної влади тощо. Усе це стало можливим завдяки впровадженню комп’ютерних систем. Поряд з цим постає питання: як зробити так, щоб доступ до цих систем був захищеним від сторонніх осіб?