14 квітня 2022, 15:45

Сертифікаційні програми та семінари з цифрової трансформації від CASUGOL стають безоплатними для українців

Через повномасштабне вторгнення росії понад 6,5 мільйонів українців в Україні та за її межами є переміщеними особами. В цих умовах важливо, щоб можливості отримати освіту та отримати знання залишалися доступними. 

CASUGOL, міжнародний орган сертифікації та постачальник тренінгів, який базується в Сінгапурі, радий повідомити, що всі сертифікаційні програми та семінари будуть безоплатними для всіх українців в Україні та за її межами.

Це надає можливість українським професіоналам, студентам, академікам в Україні та за її межами безперервно навчатися, набувати нових цифрових навичок і знань у новітніх технологіях, зокрема, штучному інтелекті, програмуванні, науці про дані тощо. 

Станом на 11 квітня 2022 року, 20 українських студентів розпочали свій навчальний шлях у програмі Advanced Data Science Professional з CASUGOL.

Українські професіонали приєдналися до Міжнародної спільноти учнів CASUGOL та отримуватимуть регулярні оновлення про майбутні курси, семінари та події через спеціальну українську групу.

«Освіта є основою всіх суспільств. Як освітяни, ми маємо вищі покликання, крім того, щоб захистити мрії та прагнення кожного, хто бажає вчитися. Завдяки цій ініціативі ми сподіваємося зробити свій внесок у відбудову України та життя українців, надаючи їм можливість навчатися. Це, в свою чергу, дасть можливість українцям зробити свій внесок у відбудову цієї прекрасної країни», – Дуейн Онг, засновник і генеральний директор CASUGOL.