12 травня 2023, 15:21

Мінцифра запускає оновлену платформу Дія.Освіта: долучайтеся до презентації

Нові навички, нова професія! Саме з таким гаслом Міністерство цифрової трансформації запускає оновлений освітній проєкт. Дія.Освіта — це едьютейнмент-платформа актуальних знань та навичок, де можна безоплатно навчатися в інноваційному й інклюзивному форматі. Це перший у світі проєкт такого масштабу. Запрошуємо на офіційну презентацію, яка відбудеться в онлайн-форматі 17 травня о 15:00.

З початку повномасштабного вторгнення чимало людей втратили роботу — бойові дії тривають там, де раніше були зайняті щонайменше 10 млн працівників. Дія.Освіта — це можливість, зокрема, для внутрішніх переселенців та решти охочих зробити перший крок до нової професії.

Тепер платформа масштабується: разом з провідними компаніями та експертами ми створили понад 50 нових освітніх серіалів та 50 симуляторів про різні професії, а також додали англомовну адаптацію платформи. 

 

Спікери презентації Дія.Освіта:

  • Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України
  • Каран Бхатія, Віцепрезидент Google з питань публічної політики та взаємодії з органами державної влади (онлайн)
  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
  • Віктор Лях, президент Фонду «Східна Європа»
  • Мікко Гроенберг, в.о. Керівника операційного департаменту КМЄС в Україні
  • Пол Ґьорні, Засновник і CEO BecomingX (онлайн)
  • Юрій Баланюк, Голова національного агентства кваліфікацій

 

Крім цього, відбудуться дві дискусійні панелі за участі партнерів освітніх серіалів: про потреби роботодавців (Socar, Сільпо, balbek bureau, МХП) та про ринок праці (Jooble, Work.ua, Robota.ua).

Зареєструватися на онлайн-трансляцію можна на лендингу події: https://bit.ly/42qkDJT

Акредитація для журналістів для участі у події офлайн обов’язкова. Отримати її можна за посиланням: https://bit.ly/3VW15KN

Національна платформа Дія.Освіта оновлена з ініціативи Міністерства цифрової трансформації за підтримки Google.org та Фонду Східна Європа.