15 березня 2022, 16:00

Нове у застосунку «Повітряна тривога»: налаштування гучності, нульовий трафік та окремий Telegram-канал

Ajax Systems та команда stfalcon.com за підтримки Міністерства цифрової трансформації постійно працюють над оновленнями застосунку «Повітряна тривога» та запускають нові рішення для швидкого інформування українців про тривоги. 

Нижче перелік важливих оновлень застосунку. 

  • Користувачі iOS та Android зможуть регулювати гучність сповіщень про початок і завершення тривоги.
  • Мобільні оператори в Україні не зніматимуть мегабайти за користування застосунком «Повітряна тривога». 
  • Ajax Systems створили єдиний Telegram-канал «Повітряна тривога», що дублює всі сповіщення застосунку.
1. Налаштування гучності сповіщень — доступно у версії 2.2.

Відтепер користувачі «Повітряна тривога» версії 2.2. можуть регулювати гучність сигналу про початок і завершення тривоги, якщо це необхідно. 

Користувачі iOS (iPhone) можуть вимкнути критичні сповіщення та отримувати інформацію про тривоги на рівні звичайних сповіщень. 

Для цього:

  1. Зайдіть у «Налаштування»
  2. Знайдіть застосунок «Тривога!» та відкрийте його налаштування
  3. Натисніть «Сповіщення»
  4. Вимкніть «Критичні сповіщення»

Після цього звук сирени лунатиме на тому ж рівні гучності, що й всі інші звуки телефону. Зауважте, що в такому випадку застосунок не зможе ігнорувати режими тиші та сну.

Користувачі телефонів Android можуть регулювати сигнал у самому застосунку. 

Для цього:

  1. Відкрийте вкладку «Налаштування». Якщо ви не бачите вкладки «Налаштування» у застосунку, оновіть його до останньої версії.
  2. Встановіть комфортний рівень звуку.
  3. Щоб вимкнути сигнал потрібно натиснути на сповіщення про тривогу. Після цього відкриється застосунок та вимкнеться звук сповіщення.
2. Мобільні оператори в Україні забезпечили нульовий трафік для застосунку «Повітряна тривога»

Оператори lifecell, kyivstar і vodafone не зніматимуть з рахунків клієнтів мегабайти за користування застосунком «Повітряна тривога». Для застосунку встановлено безліміт. Ми вдячні партнерам за підтримку та швидку реалізацію критично важливих рішень для всіх українців.

3. Застосунок «Повітряна тривога» тепер має Telegram-канал.

У каналі публікуються виключно повідомлення про початок і завершення тривоги в окремих областях і територіальних громадах України. Підписники можуть відстежувати тривоги одночасно у всіх областях і територіальних громадах, які доступні у застосунку «Повітряна тривога». Канал може бути корисним інструментом для регіональних телеканалів, радіостанцій, ЗМІ, а також розробників інтерактивних карт чи інших сервісів, що інформують населення про повітряні тривоги. 

Нагадуємо, що сповіщення застосунку «Повітряна тривога» та у Telegram-каналі — це додаткова можливість отримати сигнал тривоги. Будьте уважні до вуличних сирен і попереджень, а також користуйтесь іншими каналами сповіщень про тривоги. Наприклад, підпишіться на вашу обласну адміністрацію у Telegram. Список адміністрацій: https://bit.ly/3tn5wAD.

Завантажити застосунок «Повітряна тривога»: