26 травня 2023, 17:00

Юридична та психологічна допомога під час воєнного стану: новий серіал на Дія.Освіта

Відтепер у розділі Гайди на оновленій платформі Дія.Освіта доступний серіал про питання, які виникають під час військової служби. Він буде корисний громадянам, а також чинним і майбутнім військовослужбовцям та їх родинам. 


Війна стала викликом для нашої держави та, зокрема, для тих, хто безпосередньо боронить наші кордони. 


«Психологічна та юридична допомога під час воєнного стану» — це новий серіал на платформі Дія.Освіта, який продемонструє шлях від рекрута до військовослужбовця, розкриє ключові питання психологічної готовності до бойових дій та стабілізацію власного стану в кризових та екстремальних умовах. Військовослужбовці дізнаються, як опанувати себе в складних ситуаціях. Близькі та родичі військових зрозуміють, який шлях проходить військовослужбовець перед поверненням до цивільного життя.


Курс складається з 9 серій по 7-12 хвилин. З курсу «Психологічна та юридична допомога під час воєнного стану» ви дізнаєтесь, чому важливо вивчити та дотримуватись військового статуту, які документи потрібно мати з собою у разі призову, як полегшити перехід від цивільного життя до військового, чому варто заздалегідь навчитись практикувати техніки саморегуляції, як діяти родичам захисників, що пропали безвісти або потрапили до полону та багато іншого. 


Курс розроблено за підтримки проєкту «Психологічна та юридична допомога під час воєнного стану», що реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд “Внутрішня сила нації”» за фінансової підтримки NGO «Ukrainian Patriots» на базі Київського інституту сучасної психології та психотерапії для платформи Дія.Освіта.