thumb-image-404209

Як стати ментором для школярів?

Уявіть себе в ролі ментора та спробуйте знайти правильне рішення в життєвих ситуаціях, які можуть трапитися під час взаємодії ментора й менті

Експерти: Юлія Білик

Культура менторства лиш набуває своєї популярності в нашій країні. Ми дедалі частіше стаємо свідками побудови взаємин, де людина з досвідом і певним обсягом знань (ментор) готова підтримувати й допомагати тим, хто потребує додаткових знань чи вмінь (менті). Ментор для школярів — це наша відповідь та спосіб подолання виклику, пов’язаного з освітніми втратами учнівства України, спричиненими через роки ковіду та війни. Пропонуємо разом зануритися у світ реальних життєвих ситуацій, які можуть трапитися під час взаємодії ментора й менті, і знайти спосіб екологічного реагування та побудови підтримувальних взаємин з дітьми.


У цьому симуляторі ви зможете уявити себе ментором і з’ясувати: якими є функції ментора, яка послідовність етапів роботи з менті, як вибудувати ефективну комунікацію, що таке компетентнісно орієнтований підхід, як правильно давати зворотний зв’язок та хвалити, як вибудувати довіру, як надавати першу психологічну допомогу тощо.


Віримо в потенціал і силу кожного та кожної з вас, як віримо в те, що кожна дитина в Україні має реалізуватися незалежно від місця народження й проживання.

 

Симулятор створено з ініціативи Мінцифри в межах реалізації Програми академічного менторства для студентів «СтудМентор» від ГО «Навчай для України» та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, за підтримки Глобального партнерства заради освіти (GPE) для платформи Дія.Освіта.

Формат:
Симулятор
Тема:
Освіта
Професія:
для молоді, для активних громадян

Запрошені експерти

thumb-image-404230

Юлія Білик

Координаторка навчальних рішень менторської програми, менеджерка проєкту з подолання освітніх втрат «Освітній Суп» від ГО «Навчай для України»

Створено за підтримки

thumb-image-404238

GPE

thumb-image-404241

ЮНІСЕФ

thumb-image-404244

«Навчай для України»

Інші симулятори