thumb-image-37311

Базові цифрові навички. Сезон 1

Навчіться користуватися смартфоном, комп'ютером і планшетом без проблем.

Експерти: Ольга Сумська

Цифрові можливості можуть значно полегшити наше життя. Головне — вміти ними користуватися правильно і безпечно.

 

У першому сезоні серіалу ви дізнайтеся про налаштування комп’ютера під себе, пошук інформації в інтернеті, роботу браузера, електронну пошту, Viber, створення фото і відео. А також навчитеся, як захищати свої дані в інтернеті. Якщо вам сподобається, переходьте до наступних сезонів. Там ще більше цікавої інформації і можливостей.

 

Освітній серіал втілено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.

Формат:
Освітній серіал
Бали ЄКТС:
0.2
Доступні мови:
Українська, Англійська
Тема:
Цифрові навички
Компетенції:
Розв’язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя
Навички:

Програма

thumb-image-37329

Розпочати

Серія 0 - Вступ

Як зробити своє життя комфортнішим за допомогою телефона та комп’ютера? Відповідь проста — навчитися цифрової грамотності! Як? Разом із нами! Обговоримо основні питання сезону та з’ясуємо, що ж таке цифрова грамотність. Вмикайте!
thumb-image-37335

Серія 1 - Інтернет, браузер і пошук інформації

Чи буває так, що потрібно щось дізнатися, а спитати немає в кого? Сьогодні це не проблема, адже відповідь на будь-яке запитання можна знайти в інтернеті. Не знаєте, як це зробити? Вмикайте цю серію, розберімося разом!
thumb-image-37341

Серія 2 - Акаунт Google та електронна пошта

Як часто ви стоїте в черзі на пошті, щоб надіслати листа? А як прикро, якщо він загубився й так і не дійшов до одержувача? Але ж сьогодні лист можна надіслати за кілька секунд, і він точно не загубиться. Хочете дізнатися як? Дивіться цю серію, де ми з’ясуємо, як користуватися електронною поштою!

Запрошені експерти

thumb-image-37350

Ольга Сумська

Акторка, телеведуча, народна артистка України

Вам також може сподобатись