Financial Sensei

thumb-image-300459
What is this educational series about?
Invited experts

Theme

Finances

Appointment to

For young people

Genre

Educational series

Competence

Інформаційна грамотність, вміння працювати з даними

Вміння управляти особистими фінансами – запорука фінансової свободи та незалежності молодої людини. Під час курсу блогер разом зі слухачами експериментує, ділиться досвідом і дізнається нове про фінанси.

Фінансовий сенсей розглядає реальні важливі життєві ситуації: як планувати бюджет та заощаджувати, відкласти кошти та накопичити на омріяну річ, як користуватись кредитним лімітом і не сплачувати відсотки, як вберегти свої кошти від кібершахраїв і управляти своїми грошима онлайн у будь-якому куточку світу та ще багато цікавих банківських інсайтів.

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.1 кредиту ЄКТС.

Created with support

НБУ

Національний банк України – це сучасний, інноваційний, відкритий і незалежний центральний банк, який є лідером розвитку фінансової екосистеми, дбає про користувачів фінансових послуг, інтегрований до європейської спільноти центробанків, має довіру суспільства та міжнародних партнерів.

ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їх очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення.

Need help?

If you have any other questions, please contact the support hotline (08:00 to 20:00)