Programming for Beginners

thumb-image-490366
What is this educational series about?
Invited experts

Theme

Programming

Appointment to

For young people

Genre

Educational series

Competence

Digital content creation

In the educational course, we will consider the basic concepts of programming – classes, variables, lists and more. The knowledge will be useful for any programming language. We will explain complex concepts through clear metaphors and stories. We also talk about whether CV matters, and learn what is more important for a programmer – soft or hard skills. In the practical tasks of the course, everyone will be able to write their first code.

Created with support

EGAP

Метою Програми EGAP є покращення доступу громадян та бізнесу до публічних послуг і надання можливостей для впливу українців на рішення державної та місцевої влади. Робота Програми триває за трьома ключовими компонентами – електронні послуги, електронна демократія та цифровізація регіонів. Програма надає підтримку 40 пілотним громадам у 5 цільових регіонах. Програма EGAP виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge та фінансується Швейцарією. 

Куншт

Науково-популярний медіа, яке створює проєкти про науку та технології. Ідея, що лежить в основі медіа, — наука не позбавлена краси та творчості, і може бути захопливою, якщо подивитися на неї під правильним кутом. Команда щороку готує програми про науку на фестивалях Книжковий арсенал, Форум видавців, створювала програми для Docudays.UA, та придумала формат розумних вечірок в музеях Science After Dark.

Need help?

If you have any other questions, please contact the support hotline (08:00 to 20:00)