Освітній курс: Підприємництво для школярів

Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з Київстар та студією онлайн-освіти EdEra створили освітній серіал «Підприємництво для школярів». Серіал відповість на найбільш хвилюючі кожного початківця запитання. Разом із експертами-власниками бізнесу, глядачі серіалу пройдуть усі потрібні кроки для створення власної справи та переконаються, що бізнес — не обов’язково справа дорослих. Курс розрахований на 6 модулів і 36 уроків.

Модуль 1. Ідея

Все починається з ІДЕЇ. 1 модуль курсу "Підприємництво для школярів" присвячений темі пошуку ідей, їх прототипуванню, тестуванняю та впровадженню.
За підприємцями — майбутнє, а починати варто зі школи.

Модуль 2. Продукт і маркетинг

Ми вже знаємо, що робити з бізнес-ідеєю, проаналізували болі й потреби свого клієнта, маємо начерки бізнес-плану. Але щоб створити унікальний та потрібний продукт, який будуть любити, треба розібратися з інструментами маркетингу.

Модуль 3. Команда і управлінські інструменти

Питання, які стосуються команди, часто є найважливішими для кожного початківця. Тому в цьому модулі розбираємось, що краще: започаткувати бізнес самостійно чи з партнером? Як створити команду та знайти однодумців?

Модуль 4. Фінанси і фінансова грамотність. Продажі.

В 4 модулі ви дізнаєтесь: які є базові фінансові поняття та що таке фінансову модель проєкту? Все про можливі моделі монетизації бізнесу. Як побудувати стратегію продажів та вибрати CRM-систему?

Модуль 5: Презентація продукту та пошук партнерів

Ви уже готові показати свій продукт світові. Тепер треба представити ваш продукт потенційним клієнтам, інвесторам, майбутнім співробітникам. Про те, як це зробити -- говоримо в 5му модулі.

Модуль 6. Юридичні аспекти

Юридичні аспекти організації власної справи. Коли варто офіційно оформити бізнес, які документи потрібні — відповідь на ці питання знайдемо в модулі 6.

Разом до дієвої екосистеми розвитку підприємництва!

За стоврення курсу ми вдячні кожному члену команди партнерів Київстар та ЕдЕра, а також коворкінгу Lift99, де проходили зйомки. Також велиезна вдячність всім спікерам та гостям курсу, а також постійним ведучим: Надії Омельченко та Віталію Зеленому.