Digital Lawyers 2.0

thumb-image-673408
What is this educational series about?
Invited experts

Theme

Finances

Appointment to

New digital professions

Genre

Educational series

Competence

Communication and cooperation in the digital society

Розв’язання юридичних проблем — це часто бюрократичне пекло. І не тільки для звичайних людей. Але й для юристів, які витрачають чимало часу на нудні адміністративні завдання. Проте ці часи відходять у минуле! Сфера права цифровізується. Юридичні послуги стають доступними, зручними та зрозумілими.

У цьому курсі ми продовжуємо знайомитися з цифровими технологіями та сучасними тенденціями сфери права. Поговоримо про людиноцентричний підхід у правосудді. Розберемося, навіщо створюють договори у форматі коміксів та чому штучний інтелект не замінить реальних юристів. Зробимо огляд онлайн-сервісів сфери права, які вже сьогодні спрощують життя мільйонам людей. І це ще далеко не все, тому підключайтесь!

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.1 кредиту ЄКТС.

Created with support

USAID

Агентство США з міжнародного розвитку та Уряд України визначили три стратегічні завдання: формування ринкової економіки на розлогій суспільній базі, сприяння розбудові демократичної політичної системи за широкої участі громадян, а також допомогу у реформуванні соціального сектору, аби пом’якшити труднощі перехідного періоду, передусім для вразливих верств населення. Таким чином розпочалося двадцятирічне партнерство, яке триває і сьогодні.

Need help?

If you have any other questions, please contact the support hotline (08:00 to 20:00)