How to find a job after military service

thumb-image-485296
What is this educational series about?
Invited experts

Appointment to

For military personnel

Genre

Educational series

Competence

Problem solving in the digital environment and lifelong learning

Сьогодні перед українським суспільством стоїть питання: як ефективно допомогти громадянам, які захищали наш мир та спокій на Сході України. Створений курс дозволить учасникам бойових дій та ветеранам АТО/ООС на початку працевлаштування допомогти розібратися, нагадати в головних інструментах ефективної профорієнтації, складання резюме, правильного пошуку роботи, підготовки до співбесіди та успішного її проходження, а також додатково підвищити розуміння важливого ставлення до ментального здоров'я та віри у власні сили. Освітній курс стане дороговказом у працевлаштуванні колишніх військовослужбовців, а також у перспективі розкриє потенціал для роботодавців.

Created with support

ГО «Зелена Смуга»

Громадська організація «Зелена Смуга» — це спільнота, команда якої сформована відповідно до критеріїв професіоналізму та відданості своїй справі. Актив набув злагодженості після Революції Гідності в процесі спільної реалізації реформ в оборонному секторі. Практичними досягненнями є діяльність направлена на медичну допомогу та реабілітацію ветеранів АТО/ООС. Також, важливим напрямком діяльності є впровадження екологічних інновацій та розвиток енергоефективності.

INDIGO

Більше 14 років допомагаємо технологічним компаніям будувати ефективні команди та масштабувати бізнес. За цей час ми найняли 1500+ розробників, інженерів та топ-менеджерів для 170+ продуктових компаній та стартапів з 25+ країн світу. В 2013 році відкрили першу школу IT-рекрутингу в країнах СНД, 1000+ випускників якої зараз працюють в провідних IT-компаніях. Місія: дати кращий вибір та професійні можливості для 10 млн людей у світі. 

Посольство США в Україні

Відділ преси, освіти та культури Посольства США займається питаннями преси та культури, а саме керує програмами культурного та освітнього обмінів. Цей відділ також координує проведення заходів для преси: випускає пресреліз, організовує пресконференції, розповсюджує офіційні урядові промови та документи. Також координує програми надання грантів: Фонд сприяння демократії, Фонд розвитку українських засобів масової інформації, Вікно в Америку та інші.

Міністерство у справах ветеранів України

Міністерство опікується ветеранами російсько-української війни та членами їхніх родин, сім’ями загиблих воїнів, постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій на території інших держав. Основне завдання — формування і реалізація державної ветеранської політики. Також сприяє розвитку бізнесу, створенню системи медичної та психологічної реабілітації, переходу до цивільного життя, цифровізації послуг для ветеранів.

Work.ua

Сайт пошуку роботи №1 в Україні. Провідні компанії України розміщують свої вакансії та знаходять співробітників за допомогою Work.ua.

 

Need help?

If you have any other questions, please contact the support hotline (08:00 to 20:00)