Fly Green: Green Aviation

thumb-image-492475
What is this educational series about?
Invited experts

Theme

Pilots

Appointment to

Airports

Genre

Educational series

Competence

Security in the digital environment

Екологічна освіта протягом 3-го тисячоліття стала необхідною складовою гармонійного та сталого розвитку. Цей курс з широким доступом до структурованого матеріалу екологічного спрямування, зокрема в питаннях екологічного менеджменту ISO, зеленої мобільності, адаптації до змін клімату, використання чистої енергії, енергоефективності, огляду фінансових інструментів, а також практичні поради впровадження «зелених» технологій з описом вигод від впровадження від провідних аеропортів світу.

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження базового курсу з цифрової грамотності, обсягом 0.2 кредиту ЄКТС.

Created with support

ДАСУ

Державна авіаційна служба України є центральним органом виконавчої влади та відповідно до Положення про Державну авіаційну службу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.2014 № 520, є органом технічного регулювання.

GIZ

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини з 1993 року. З 2009 року GIZ має бюро в Києві. GIZ діє в Україні за дорученням чотирьох німецьких міністерств, Європейського Союзу та інших міжнародних партнерів.

Course program

Need help?

If you have any other questions, please contact the support hotline (08:00 to 20:00)